Kimono Tiger | Malachite.uae.
Kimono Tiger | Malachite.uae.
Kimono Tiger | Malachite.uae.
Kimono Tiger | Malachite.uae.
Kimono Tiger | Malachite.uae.
Kimono Tiger | Malachite.uae.
Kimono Tiger | Malachite.uae.

Kimono Tiger

Çmim i rregullt $120.00 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve$99.00 Ruaj $21.00
/
Taksa e përfshirë. Transportim llogaritur në arkë.

madhësi
Ngjyrë
Material
  • Stok i ulët - 4 Artikujt e mbetur
  • Inventari në rrugë

Kimono I Shkurtër, Xhakard Tigër.

Mbulohu me tigër Kimono ,mëndafsh ,Kimono me një rrip të gjatë në bel.

  • Nga Xhakardi Më i butë I Satin Silkut.
  • Oriental dhe Unik
  • Dizajn tigri me një dritë të artë.
  • Modelet kanë masën M-L
  • Pëlhura: 100% Satin
  • Lavazhi 30°
  • Prodhuar në Dubai UAE

Emiratet e Bashkuara Arabe

malachiteuae.ae 

SHBA-uk-Europe-Kanada-Irlandë-Australi

Dorëzim falas për vlerën e porosisë më shumë se 100 $

Vend   Order më pak se 99 $
SHBA I lirë 14$ 3-5 ditë pune
Britani e Madhe I lirë 16 $ 3-5 ditë pune
Evropa (BE) I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Kanada I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Australi I lirë
Irlandë I lirë 18 $ 3-5 ditë pune

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

 Pjesa tjetër e botës Llogaritni në faqen e arkëtimit

Dorëzimi falas për vlerën e porosisë më shumë se 200 $

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

PSE NA ZGJODHET NE?

Klienti i kënaq

Në Malakite misioni më i pafuqishëm është i kënaqur klienti, sepse ne kemi zgjedhur për produktet tona materialet me cilësi më të lartë dhe të rrjedhë me klientin pas dorëzimit për të marrë kënaqësinë e tij.


Shikuar së fundmi