Ahassis 12ml | Malachite.uae.
Ahassis 12ml | Malachite.uae.
Ahassis 12ml | Malachite.uae.

Ahassis vajra 12ml

Çmim i rregullt$49.00
/
Taksa e përfshirë. Transportim llogaritur në arkë.

madhësi
  • Në magazinë, gati për të dërguar
  • Inventari në rrugë
Vajrat Ahassis Parfum 12ml
Nëse jeni i dashuruar me frutat dhe erën e luleve, duhet të provoni parfumin e vajit të temjanit ahassis
Përzierje e mahnitshme midis 50% frutave të verës, 35% lule dhe 15% dru dhe aromë pluhur.
Shënime kryesore: Luleshtrydhe, rrush pa fara të zeza, agrume, fruta të kuqe
Shënime të mesme: bizele e ëmbël, freesia jasemini, trëndafil
Shënime bazë: mjedër, musk, qelibar sandale
Importimi i informacionit:
100% parfum vaji pa ujë dhe alkool.
Që zgjat 24-36 orë
Ju mund të aplikoni në lëkurë me ose pa shtuar ndonjë përbërës shtesë.
Një ose dy pika vaj do të jetë e mjaftueshme për të qëndruar për 24-36 orë
.

Emiratet e Bashkuara Arabe

malachiteuae.ae 

SHBA-uk-Europe-Kanada-Irlandë-Australi

Dorëzim falas për vlerën e porosisë më shumë se 100 $

Vend   Order më pak se 99 $
SHBA I lirë 14$ 3-5 ditë pune
Britani e Madhe I lirë 16 $ 3-5 ditë pune
Evropa (BE) I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Kanada I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Australi I lirë
Irlandë I lirë 18 $ 3-5 ditë pune

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

 Pjesa tjetër e botës Llogaritni në faqen e arkëtimit

Dorëzimi falas për vlerën e porosisë më shumë se 200 $

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

PSE NA ZGJODHET NE?

Klienti i kënaq

Në Malakite misioni më i pafuqishëm është i kënaqur klienti, sepse ne kemi zgjedhur për produktet tona materialet me cilësi më të lartë dhe të rrjedhë me klientin pas dorëzimit për të marrë kënaqësinë e tij.


Shikuar së fundmi