Engjëjt temjan
Engjëjt temjan
Engjëjt temjan

Engjëjt temjan

Çmimi i rregullt $60.00
/
Taksa e përfshirë. Transporti detar llogaritur në arkë.

Vetem 20 artikuj në dispozicion!
Engjëjt vajrat e temjanit parfum
Nëse jeni në dashuri me fruta dhe erë lule ju duhet të provoni engjëjt e temjan parfum të naftës
Kjo përzierje e mahnitshme midis frutave të verës 50%, 35% lule dhe 15% dru dhe aromë pluhur.
Shënimet kryesore:Rhubarb, kivi, piper rozë.
Shënime të mesme: Shalqi, ciklam, jasemini
Shënimet bazë: Sandalwood, Musk, Pemë Lemon
Importimi i informacionit:
100% Parfum naftë pa ujë dhe alkool.
Gjatë zgjat 24-36 orë
Ju mund të aplikoni në lëkurë me ose pa shtuar ndonjë përbërës shtesë.
Një ose dy pikë vaj do të jetë e mjaftueshme për të qëndruar për 24-36 orë.
Mos e përdorni atë në rroba, dru, bizhuteri, plastike, lëkurë.
Mbajeni larg syve dhe fëmijëve.

Miratim Transporti falas 1-2 ditë

Gcc  Transporti falas 1-3 ditë

SHBA - UK - Bashkimi Evropian - Kanada - Australi :

Anijeve të Lirë për çdo urdhër mbi 100 $ 3-5 ditë pune

Çdo porosi më poshtë se 100 $ ne do të ngarkojmë 10 $ 3-5 ditë pune

Shqipëria - Kosovë - Maqedonia e Veriut :

Anijeve të Lirë për çdo urdhër 1-3 ditë pune nëse kemi stokun në degë (Tiranë)

Transporti falas për çdo urdhër mbi 100 $ 5-7 ditë pune (anijet nga Dubai)

Çdo porosi më poshtë se 100 $ ne do të ngarkojmë 10 $ 5-7 ditë pune (anijet nga Dubai)

 Pjesa tjetër e botës llogaritet në faqen e arkës    

Pse na zgjodhe neve?

Klient i kënaqur

Në malakite misionin më impotent it'klienti kënaq, për këtë ne zgjodhëm për produktet tona materialet më të cilësisë së lartë dhe të rrjedhim me klientin pas lindjes për të marrë kënaqësinë e tij .

Moda malakite

Kjo histori jonë

Dëshmitë

Fustan mahnitës , rehat dhe stil ju rekomandoj për çdo grua's e dua modën

Riselda Sejdija

Kur gjuha e trupit flet më shumë se 1001 fjalë .. por nëse unë ju pyes për veshjen mund të gjeni fjalët për të përshkruar sa e bukur është?

Emri i autorit