Vajrat e Zi Afghano 12ml
Spices 12ml | Malachite.uae.
Spices 12ml | Malachite.uae.

Vajrat e Zi Afghano 12ml

P133X12

Çmim i rregullt$49.00
/
Taksa e përfshirë. Transportim llogaritur në arkë.

Madhësi
  • Në magazinë, gati për të dërguar
  • Inventari në rrugë
Vajrat e zeza Afghano parfum 12ml
Nëse jeni, jeni duke kërkuar për Javën e Aromës deri në ndjenjën tuaj, duhet të provoni afgano të zezë
Përzierje e mahnitshme midis erëzave.
Shënime kryesore:Shënime të gjelbërta
Shënime të mesme:Patchouli, Virgina, kedri
Shënime bazë:Musk, vanilje, duhan
Importimi i informacionit:
100% parfum vaji pa ujë dhe alkool.
Që zgjat shumë 24-36 orë
Ju mund të aplikoni në lëkurë me ose pa shtuar ndonjë përbërës shtesë.
Një ose dy pika vaji do të jetë e mjaftueshme për të qëndruar për 24-36 orë.

Emiratet e Bashkuara Arabe

malachiteuae.ae 

SHBA-uk-Europe-Kanada-Irlandë-Australi

Dorëzim falas për vlerën e porosisë më shumë se 100 $

Vend   Order më pak se 99 $
SHBA I lirë 14$ 3-5 ditë pune
Britani e Madhe I lirë 16 $ 3-5 ditë pune
Evropa (BE) I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Kanada I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Australi I lirë
Irlandë I lirë 18 $ 3-5 ditë pune

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

 Pjesa tjetër e botës Llogaritni në faqen e arkëtimit

Dorëzimi falas për vlerën e porosisë më shumë se 200 $

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni


Shikuar së fundmi