Fustan i gjatë me zinxhir
Fustan i gjatë me zinxhir
Fustan i gjatë me zinxhir
Fustan i gjatë me zinxhir
Fustan i gjatë me zinxhir

Fustan i gjatë me zinxhir

Çmim i rregullt$198.00
/
Taksa e përfshirë. Transportim llogaritur në arkë.

Madhësi
Ngjyrë
Material
  • Në magazinë, gati për të dërguar
  • Inventari në rrugë

Fustan i gjatë me zinxhir

Fustan i gjatë i stilit të ri me shtypje zinxhir dhe zinxhir të vërtetë në jakën dhe shpatullën franceze, 5 rresht të skuqur në fustan, funde të arta, të skuqura në bel.

Fustan i butë, veshje pushimesh, veshje rastësore.

  • Bërë nga mëndafshi më i butë i satenit peruan.
  • Modelet kanë veshur madhësinë S.
  • Zinxhir Dizajn.
  • Larja e makinës 30 °
  • Bërë në Dubai Emiratet e Bashkuara Arabe.
  • Nëse keni nevojë për madhësi të veçantë të personalizimit, ju lutemi lidheni me ne.

 

Emiratet e Bashkuara Arabe

malachiteuae.ae 

SHBA-uk-Europe-Kanada-Irlandë-Australi

Dorëzim falas për vlerën e porosisë më shumë se 100 $

Vend   Order më pak se 99 $
SHBA I lirë 14$ 3-5 ditë pune
Britani e Madhe I lirë 16 $ 3-5 ditë pune
Evropa (BE) I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Kanada I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Australi I lirë
Irlandë I lirë 18 $ 3-5 ditë pune

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

 Pjesa tjetër e botës Llogaritni në faqen e arkëtimit

Dorëzimi falas për vlerën e porosisë më shumë se 200 $

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

PSE NA ZGJODHET NE?

Klienti i kënaq

Në Malakite misioni më i pafuqishëm është i kënaqur klienti, sepse ne kemi zgjedhur për produktet tona materialet me cilësi më të lartë dhe të rrjedhë me klientin pas dorëzimit për të marrë kënaqësinë e tij.


Shikuar së fundmi