fustan i gjatë i tigrit byrynxhyk
fustan i gjatë i tigrit byrynxhyk
fustan i gjatë i tigrit byrynxhyk
fustan i gjatë i tigrit byrynxhyk
fustan i gjatë i tigrit byrynxhyk
fustan i gjatë i tigrit byrynxhyk

fustan i gjatë i tigrit byrynxhyk

Çmim i rregullt$199.00
/
Taksa e përfshirë. Transportim llogaritur në arkë.

Madhësi
Ngjyrë
Material
  • Stok i ulët - 5 Artikujt e mbetur
  • Inventari në rrugë

Fustan i gjatë i tigrit byrynxhyk

Printimi i Tiger Tiger i Fustanit të gjatë, mëngë të gjata elastike në paketën e gjoksit 2 në belin e zi të brendshëm nga brenda fustanit, fustan i stilit mbretëreshë gjatë nga mbrapa dhe i shkurtër nga përpara, këmbë e hapur.

Pëlhurë e butë me cilësi të lartë, koleksion veror i mahnitshëm i veshjeve.

  • Të bëra nga viskot më të buta.
  • Modelet kanë veshur madhësinë XS-Svendos.
  • Tigër byrynxhyk Dizajn.
  • Larja e makinës 30 °
  • Bërë në Dubai Emiratet e Bashkuara Arabe.
  • Nëse keni nevojë për madhësi të veçantë të personalizimit, ju lutemi lidheni me ne.

Emiratet e Bashkuara Arabe

malachiteuae.ae 

SHBA-uk-Europe-Kanada-Irlandë-Australi

Dorëzim falas për vlerën e porosisë më shumë se 100 $

Vend   Order më pak se 99 $
SHBA I lirë 14$ 3-5 ditë pune
Britani e Madhe I lirë 16 $ 3-5 ditë pune
Evropa (BE) I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Kanada I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Australi I lirë
Irlandë I lirë 18 $ 3-5 ditë pune

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

 Pjesa tjetër e botës Llogaritni në faqen e arkëtimit

Dorëzimi falas për vlerën e porosisë më shumë se 200 $

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

PSE NA ZGJODHET NE?

Klienti i kënaq

Në Malakite misioni më i pafuqishëm është i kënaqur klienti, sepse ne kemi zgjedhur për produktet tona materialet me cilësi më të lartë dhe të rrjedhë me klientin pas dorëzimit për të marrë kënaqësinë e tij.


Shikuar së fundmi