Tiger Chain dress/Risi | Malachite.uae.
Tiger Chain dress/Risi | Malachite.uae.
Tiger Chain dress/Risi | Malachite.uae.
Tiger Chain dress/Risi | Malachite.uae.
Tiger Chain dress/Risi | Malachite.uae.

Veshje me zinxhir tigri

Çmim i rregullt $120.00 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve$90.00 Ruaj $30.00
/
Taksa e përfshirë. Transportim llogaritur në arkë.

madhësi
Ngjyrë
Material
 • Stok i ulët - 9 Artikujt e mbetur
 • Inventari në rrugë

Veshje me zinxhir tigri

Veshja shumë unike e bërë nga pëlhura e butë jacquard, është projektuar e frymëzuar nga ngjyra e lëkurës së tigrit.

 • Pëlhurë: 50%pambuk 40%poliester 10%lycra
 • Modelet kanë veshur madhësinë m
 • Dizajni i zinxhirit tigër
 • Larja e makinës 30 °
 • Bërë në Dubai Emiratet e Bashkuara Arabe.
 • Nëse keni nevojë për madhësi të veçantë të personalizimit, ju lutemi lidheni me ne.

  Emiratet e Bashkuara Arabe

  malachiteuae.ae 

  SHBA-uk-Europe-Kanada-Irlandë-Australi

  Dorëzim falas për vlerën e porosisë më shumë se 100 $

  Vend   Order më pak se 99 $
  SHBA I lirë 14$ 3-5 ditë pune
  Britani e Madhe I lirë 16 $ 3-5 ditë pune
  Evropa (BE) I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
  Kanada I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
  Australi I lirë
  Irlandë I lirë 18 $ 3-5 ditë pune

  Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

   Pjesa tjetër e botës Llogaritni në faqen e arkëtimit

  Dorëzimi falas për vlerën e porosisë më shumë se 200 $

  Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Ju gjithashtu mund të pëlqeni

  PSE NA ZGJODHET NE?

  Klienti i kënaq

  Në Malakite misioni më i pafuqishëm është i kënaqur klienti, sepse ne kemi zgjedhur për produktet tona materialet me cilësi më të lartë dhe të rrjedhë me klientin pas dorëzimit për të marrë kënaqësinë e tij.


  Shikuar së fundmi