Hand bag N25
Hand bag N25
Hand bag N25
Hand bag N25
Hand bag N25
Hand bag N25
Hand bag N25
Hand bag N25
Hand bag N25
Hand bag N25

Çanta dore N25

Çmimi i rregullt $120.00
/
Transporti detar llogaritur në arkë.

Vetem 1 artikuj në dispozicion!

Çantë Dore arabe

Çanta unike Orientale, e bërë nga pëlhurë me cilësi të lartë dhe rruaza shumë ngjyra me prekje orientale e bën çantën shumë unike dhe tërheqëse, çantat e dorës janë bërë krejtësisht me dorë.

Çantat arabike mund të përdoren për çdo ditë ose për ngjarje të veçanta , shumë ngjyra në çantë mund të përshtaten me çdo fustan që do të veshësh .

UAE anijeve të lirë 1-2 ditë

GCC anijeve të lirë 1-3 ditë

USA - UK - Bashkimi Evropian - Canada - Australia:

Transport falas për porosi mbi 50 $ 3-5 ditë pune


Albania - Kosovë - North Maqedoni:
Transport falas për porosi mbi 50 $ 3-7 ditë pune


Pjesa tjetër e botës llogarit në faqen e blerjes

Pse na zgjodhe neve?

Klient i kënaqur

Në malakite misionin më impotent it'klienti kënaq, për këtë ne zgjodhëm për produktet tona materialet më të cilësisë së lartë dhe të rrjedhim me klientin pas lindjes për të marrë kënaqësinë e tij .

Dëshmitë

Fustan mahnitës , rehat dhe stil ju rekomandoj për çdo grua's e dua modën

Riselda Sejdija

When body language speaks more than 1001 words .. but if i ask you about the dress can you find the words to describe how beautiful it is ?

Author's name