Hand bag N24 | Malachite.uae.
Hand bag N24 | Malachite.uae.
Hand bag N24 | Malachite.uae.
Hand bag N24 | Malachite.uae.
Hand bag N24 | Malachite.uae.
Hand bag N24 | Malachite.uae.

Çanta e dorës N24.

Regular price$75.00
/
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Ngjyrë
Madhësi
Material
  • Stok i ulët - 1 Artikulli i mbetur
  • Inventory on the way

Çantë Dore arabe

Çanta unike Orientale, e bërë nga pëlhurë me cilësi të lartë dhe rruaza shumë ngjyra me prekje orientale e bën çantën shumë unike dhe tërheqëse, çantat e dorës janë bërë krejtësisht me dorë.

Çantat arabike mund të përdoren për çdo ditë ose për ngjarje të veçanta , shumë ngjyra në çantë mund të përshtaten me çdo fustan që do të veshësh .

Emiratet e Bashkuara Arabe

malachiteuae.ae 

SHBA-uk-Europe-Kanada-Irlandë-Australi

Dorëzim falas për vlerën e porosisë më shumë se 100 $

Vend   Order më pak se 99 $
SHBA I lirë 14$ 3-5 ditë pune
Britani e Madhe I lirë 16 $ 3-5 ditë pune
Evropa (BE) I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Kanada I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Australi I lirë
Irlandë I lirë 18 $ 3-5 ditë pune

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

 Pjesa tjetër e botës Llogaritni në faqen e arkëtimit

Dorëzimi falas për vlerën e porosisë më shumë se 200 $

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

PSE NA ZGJODHET NE?

Klienti i kënaq

Në Malakite misioni më i pafuqishëm është i kënaqur klienti, sepse ne kemi zgjedhur për produktet tona materialet me cilësi më të lartë dhe të rrjedhë me klientin pas dorëzimit për të marrë kënaqësinë e tij.


Recently viewed