Çantë dore N28
Çantë dore N28
Çantë dore N28
Çantë dore N28
Çantë dore N28
Çantë dore N28
Çantë dore N28
Çantë dore N28
Çantë dore N28
Çantë dore N28
Çantë dore N28

Çantë dore N28

Çmimi i rregullt $110.00
/
Taksa e përfshirë. Transporti detar llogaritur në arkë.

Vetem 1 artikuj në dispozicion!

Çantë Dore arabe

Çanta unike Orientale, e bërë nga pëlhurë me cilësi të lartë dhe rruaza shumë ngjyra me prekje orientale e bën çantën shumë unike dhe tërheqëse, çantat e dorës janë bërë krejtësisht me dorë.

Çantat arabike mund të përdoren për çdo ditë ose për ngjarje të veçanta , shumë ngjyra në çantë mund të përshtaten me çdo fustan që do të veshësh .

Miratim Transporti falas 1-2 ditë

Gcc  Transporti falas 1-3 ditë

SHBA - UK - Bashkimi Evropian - Kanada - Australi :

Anijeve të Lirë për çdo urdhër mbi 100 $ 3-5 ditë pune

Çdo porosi më poshtë se 100 $ ne do të ngarkojmë 10 $ 3-5 ditë pune

Shqipëria - Kosovë - Maqedonia e Veriut :

Anijeve të Lirë për çdo urdhër 1-3 ditë pune nëse kemi stokun në degë (Tiranë)

Transporti falas për çdo urdhër mbi 100 $ 5-7 ditë pune (anijet nga Dubai)

Çdo porosi më poshtë se 100 $ ne do të ngarkojmë 10 $ 5-7 ditë pune (anijet nga Dubai)

 Pjesa tjetër e botës llogaritet në faqen e arkës    

Pse na zgjodhe neve?

Klient i kënaqur

Në malakite misionin më impotent it'klienti kënaq, për këtë ne zgjodhëm për produktet tona materialet më të cilësisë së lartë dhe të rrjedhim me klientin pas lindjes për të marrë kënaqësinë e tij .

Moda malakite

Kjo histori jonë

Dëshmitë

Fustan mahnitës , rehat dhe stil ju rekomandoj për çdo grua's e dua modën

Riselda Sejdija

Kur gjuha e trupit flet më shumë se 1001 fjalë .. por nëse unë ju pyes për veshjen mund të gjeni fjalët për të përshkruar sa e bukur është?

Emri i autorit