Jalabiya, stil I Gjatë Rom silky / Green - Malakite.uae
Jalabiya, stil I Gjatë Rom silky / Green - Malakite.uae
Jalabiya, stil I Gjatë Rom silky / Green - Malakite.uae
Jalabiya, stil I Gjatë Rom silky / Green - Malakite.uae
Jalabiya, stil I Gjatë Rom silky / Green - Malakite.uae
Jalabiya, stil I Gjatë Rom silky / Green - Malakite.uae
Jalabiya, stil I Gjatë Rom silky / Green - Malakite.uae

Fustan i gjate Roma Green

Çmimi i rregullt $60.00
/
Taksa e përfshirë. Transporti detar llogaritur në arkë.

Vetem 2 artikuj në dispozicion!

Jalabiya, Dizajn i gjatë i butë i Romës / i gjelbër

Fustan i gjatë me rrip në bel, fustan loos, stil arab shumë i rehatshëm për shtëpi dhe plazh

  • Bërë nga mëndafshi saten më i butë peruan
  • I lehtë dhe i përshtatshëm
  • Dizajni rom i shtypur
  • Modelet kanë madhësinë M
  • Rrip në bel
  • Rrumbullakim stili O Qafë
  • Pëlhurë: 100% saten
  • Larje makinerish 30°
  • Prodhuar në Dubai Emiratet e Bashkuara Arabe
  • Nëse keni nevojë për madhësi speciale të personalizimit, ju lutemi lidhuni me ne.

Miratim Transporti falas 1-2 ditë

Gcc  Transporti falas 1-3 ditë

SHBA - UK - Bashkimi Evropian - Kanada - Australi :

Anijeve të Lirë për çdo urdhër mbi 100 $ 3-5 ditë pune

Çdo porosi më poshtë se 100 $ ne do të ngarkojmë 10 $ 3-5 ditë pune

Shqipëria - Kosovë - Maqedonia e Veriut :

Anijeve të Lirë për çdo urdhër 1-3 ditë pune nëse kemi stokun në degë (Tiranë)

Transporti falas për çdo urdhër mbi 100 $ 5-7 ditë pune (anijet nga Dubai)

Çdo porosi më poshtë se 100 $ ne do të ngarkojmë 10 $ 5-7 ditë pune (anijet nga Dubai)

 Pjesa tjetër e botës llogaritet në faqen e arkës    

Pse na zgjodhe neve?

Klient i kënaqur

Në malakite misionin më impotent it'klienti kënaq, për këtë ne zgjodhëm për produktet tona materialet më të cilësisë së lartë dhe të rrjedhim me klientin pas lindjes për të marrë kënaqësinë e tij .

Moda malakite

Kjo histori jonë

Dëshmitë

Fustan mahnitës , rehat dhe stil ju rekomandoj për çdo grua's e dua modën

Riselda Sejdija

Kur gjuha e trupit flet më shumë se 1001 fjalë .. por nëse unë ju pyes për veshjen mund të gjeni fjalët për të përshkruar sa e bukur është?

Emri i autorit