linjat fustan arabisht të gjatë fustan mëndafshi
linjat fustan arabisht të gjatë fustan mëndafshi
linjat fustan arabisht të gjatë fustan mëndafshi
linjat fustan arabisht të gjatë fustan mëndafshi
linjat fustan arabisht të gjatë fustan mëndafshi

linjat fustan arabisht të gjatë fustan mëndafshi

Çmim i rregullt $177.00 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve$120.00 Ruaj $57.00
/
Taksa e përfshirë. Transportim llogaritur në arkë.

madhësi
Ngjyrë
 • Stok i ulët - 5 Artikujt e mbetur
 • Inventari në rrugë

linjat fustan arabisht të gjatë fustan mëndafshi

Stili i fluturave me fustan të gjatë me linja x në anët e qafës, rripi në perëndim ju bën të bini më të stilit të lartë dhe të rehatshëm, fustan të lirshëm.

Madhësia e lirë mund të përshtatet: XS-S-M-L-XL

 • I bërë nga mëndafshi më i butë i satenit peruan
 • E lehtë dhe e konformueshme
 • X linja
 • Modelet kanë veshur madhësinë e madhësisë së lirë
 • Rrip në bel
 • Stili i qafës V Qafa
 • Pëlhurë: 100% saten
 • Larja e makinës 30°
 • Bërë në Dubai Emiratet e Bashkuara Arabe
 • Nëse keni nevojë për madhësi të veçantë të personalizimit, ju lutemi lidheni me ne.

Emiratet e Bashkuara Arabe

malachiteuae.ae 

SHBA-uk-Europe-Kanada-Irlandë-Australi

Dorëzim falas për vlerën e porosisë më shumë se 100 $

Vend   Order më pak se 99 $
SHBA I lirë 14$ 3-5 ditë pune
Britani e Madhe I lirë 16 $ 3-5 ditë pune
Evropa (BE) I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Kanada I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Australi I lirë
Irlandë I lirë 18 $ 3-5 ditë pune

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

 Pjesa tjetër e botës Llogaritni në faqen e arkëtimit

Dorëzimi falas për vlerën e porosisë më shumë se 200 $

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

PSE NA ZGJODHET NE?

Klienti i kënaq

Në Malakite misioni më i pafuqishëm është i kënaqur klienti, sepse ne kemi zgjedhur për produktet tona materialet me cilësi më të lartë dhe të rrjedhë me klientin pas dorëzimit për të marrë kënaqësinë e tij.


Shikuar së fundmi