Fustan i gjatë pambuku i fryrë
Fustan i gjatë pambuku i fryrë
Fustan i gjatë pambuku i fryrë
Fustan i gjatë pambuku i fryrë
Fustan i gjatë pambuku i fryrë
Fustan i gjatë pambuku i fryrë
Fustan i gjatë pambuku i fryrë
Fustan i gjatë pambuku i fryrë

Fustan i gjatë pambuku i fryrë

FA101709

Çmim i rregullt $135.00 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve$109.00 Ruaj 19%
/
Taksa e përfshirë. Transportim llogaritur në arkë.

Stil
Ngjyrë
  • Stok i ulët - 5 Artikujt e mbetur
  • Inventari në rrugë

Fustan i gjatë pambuku i fryrë

Fustan i gjatë pambuku, pako me mëngë të gjata të fryrë në butonin e belit të njëjtë pëlhurë V qafë me pëlhurë të brendshme byrynxhyk brenda.

Pëlhurë e butë, veshje e konformueshme, veshje verore

  • E bërë nga pambuku 100%.
  • Modelet kanë veshur madhësinë S.
  • Liri i bardhëDizajn.
  • Larja e makinës 30 °
  • Bërë në Dubai Emiratet e Bashkuara Arabe.
  • Nëse keni nevojë për madhësi të veçantë të personalizimit, ju lutemi lidheni me ne.

Emiratet e Bashkuara Arabe

malachiteuae.ae 

SHBA-uk-Europe-Kanada-Irlandë-Australi

Dorëzim falas për vlerën e porosisë më shumë se 100 $

Vend   Order më pak se 99 $
SHBA I lirë 14$ 3-5 ditë pune
Britani e Madhe I lirë 16 $ 3-5 ditë pune
Evropa (BE) I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Kanada I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Australi I lirë
Irlandë I lirë 18 $ 3-5 ditë pune

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

 Pjesa tjetër e botës Llogaritni në faqen e arkëtimit

Dorëzimi falas për vlerën e porosisë më shumë se 200 $

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.


Shikuar së fundmi