Orange Blous & Trouser Set
Orange Blous & Trouser Set
Orange Blous & Trouser Set

Orange Blous & Trouser Set

Çmim i rregullt $149.00 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve$120.00 Ruaj $29.00
/
Taksa e përfshirë. Transportim llogaritur në arkë.

madhësi
Titulli
  • Stok i ulët - 5 Artikujt e mbetur
  • Inventari në rrugë

Black Tiger Blous & Trouser Set

Slyk Stili i ri Blouse V Design Sleeves, të hapur nga para me pako nën gjoks, pantallona të lira dhe të rehatshme, elastike në bel.

  • Bërë nga mëndafshi më i butë peruan saten.
  • Modelet janë të veshur me madhësi m Bluzë & pantallona.
  • Dizajn i Black Tiger.
  • Larje makine 30 °
  • Bërë në Dubai Emiratet e Bashkuara Arabe.
  • Nëse keni nevojë për madhësi të veçantë të personalizimit, lidheni me ne.

Emiratet e Bashkuara Arabe

malachiteuae.ae 

SHBA-uk-Europe-Kanada-Irlandë-Australi

Dorëzim falas për vlerën e porosisë më shumë se 100 $

Vend   Order më pak se 99 $
SHBA I lirë 14$ 3-5 ditë pune
Britani e Madhe I lirë 16 $ 3-5 ditë pune
Evropa (BE) I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Kanada I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Australi I lirë
Irlandë I lirë 18 $ 3-5 ditë pune

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

 Pjesa tjetër e botës Llogaritni në faqen e arkëtimit

Dorëzimi falas për vlerën e porosisë më shumë se 200 $

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

PSE NA ZGJODHET NE?

Klienti i kënaq

Në Malakite misioni më i pafuqishëm është i kënaqur klienti, sepse ne kemi zgjedhur për produktet tona materialet me cilësi më të lartë dhe të rrjedhë me klientin pas dorëzimit për të marrë kënaqësinë e tij.


Shikuar së fundmi