Pantallona Qëndisja e butë e pambukut
Pantallona Qëndisja e butë e pambukut
Pantallona Qëndisja e butë e pambukut
Pantallona Qëndisja e butë e pambukut
Pantallona Qëndisja e butë e pambukut
Pantallona Qëndisja e butë e pambukut
Pantallona Qëndisja e butë e pambukut
Pantallona Qëndisja e butë e pambukut
Pantallona Qëndisja e butë e pambukut
Pantallona Qëndisja e butë e pambukut
Pantallona Qëndisja e butë e pambukut
Pantallona Qëndisja e butë e pambukut
Pantallona Qëndisja e butë e pambukut
Pantallona Qëndisja e butë e pambukut
Pantallona Qëndisja e butë e pambukut
Pantallona Qëndisja e butë e pambukut

Pantallona Qëndisja e butë e pambukut

FA100621

Çmim i rregullt$115.00
/
Taksa e përfshirë. Transportim llogaritur në arkë.

Madhësi
Ngjyrë
  • Stok i ulët - 5 Artikujt e mbetur
  • Inventari në rrugë

Pantallona Qëndisja e butë e pambukut

Pantallona të gjata pambuku me qëndisje shumëngjyrëshe në xhepa, litar dhe elastik në WIST, pëlhurë të butë me cilësi të lartë.

veshje verore, veshje e rehatshme

  • I bërë nga pambuku më i butë
  • E lehtë dhe e konformueshme
  • Modelet kanë veshur madhësinë s
  • Pëlhurë: 100%pambuk
  • Larja e makinës 30°
  • Bërë në Dubai, Emiratet e Bashkuara Arabe
  • Nëse keni nevojë për madhësi të veçantë të personalizimit, ju lutemi lidheni me ne.

Emiratet e Bashkuara Arabe

malachiteuae.ae 

SHBA-uk-Europe-Kanada-Irlandë-Australi

Dorëzim falas për vlerën e porosisë më shumë se 100 $

Vend   Order më pak se 99 $
SHBA I lirë 14$ 3-5 ditë pune
Britani e Madhe I lirë 16 $ 3-5 ditë pune
Evropa (BE) I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Kanada I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Australi I lirë
Irlandë I lirë 18 $ 3-5 ditë pune

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

 Pjesa tjetër e botës Llogaritni në faqen e arkëtimit

Dorëzimi falas për vlerën e porosisë më shumë se 200 $

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni


Shikuar së fundmi