Princat Veshja e gjatë
Princat Veshja e gjatë
Princat Veshja e gjatë
Princat Veshja e gjatë
Princat Veshja e gjatë
Princat Veshja e gjatë
Princat Veshja e gjatë
Princat Veshja e gjatë
Princat Veshja e gjatë

Princat Veshja e gjatë

Çmim i rregullt$149.00
/
Taksa e përfshirë. Transportim llogaritur në arkë.

Madhësi
Ngjyrë
 • Stok i ulët - 5 Artikujt e mbetur
 • Inventari në rrugë

Princat Veshja e gjatë

Princat me veshje të gjata stilin me shpatulla të fryrë, rripin e brendshëm në bel për të lidhur ju bëjnë të ndjeheni skaj më të stilit të lartë dhe të rehatshëm, me printime lulesh kashmiri, xhepa të fshehur në anën.

 • I bërë nga mëndafshi më i butë i satenit peruan
 • E lehtë dhe e konformueshme
 • Dizajni i Princave.
 • Modelet kanë veshur madhësinë XS-S
 • rrip i brendshëm në bel
 • Stili i qafës V Qafa
 • Pëlhurë: 100% saten
 • Larja e makinës 30°
 • Bërë në Dubai Emiratet e Bashkuara Arabe
 • Nëse keni nevojë për madhësi të veçantë të personalizimit, ju lutemi lidheni me ne.

Emiratet e Bashkuara Arabe

malachiteuae.ae 

SHBA-uk-Europe-Kanada-Irlandë-Australi

Dorëzim falas për vlerën e porosisë më shumë se 100 $

Vend   Order më pak se 99 $
SHBA I lirë 14$ 3-5 ditë pune
Britani e Madhe I lirë 16 $ 3-5 ditë pune
Evropa (BE) I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Kanada I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Australi I lirë
Irlandë I lirë 18 $ 3-5 ditë pune

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

 Pjesa tjetër e botës Llogaritni në faqen e arkëtimit

Dorëzimi falas për vlerën e porosisë më shumë se 200 $

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

PSE NA ZGJODHET NE?

Klienti i kënaq

Në Malakite misioni më i pafuqishëm është i kënaqur klienti, sepse ne kemi zgjedhur për produktet tona materialet me cilësi më të lartë dhe të rrjedhë me klientin pas dorëzimit për të marrë kënaqësinë e tij.


Shikuar së fundmi