Red fire classic dress | Malachite.uae.
Red fire classic dress | Malachite.uae.
Red fire classic dress | Malachite.uae.
Red fire classic dress | Malachite.uae.

Veshja klasike e zjarrit të kuq

FA101544

Çmim i rregullt$75.00
/
Taksa e përfshirë. Transportim llogaritur në arkë.

madhësi
  • Stok i ulët - 5 Artikujt e mbetur
  • Inventari në rrugë

Veshja klasike e zjarrit të kuq

Veshje klasike të gjata të kuqe ngjyrë të kuqe me varg të rregullueshëm, të hapur nga ana e prapme, dizajni i thjeshtë me detaje të vogla e bëjnë veshje të mahnitshme.

  • E bërë nga mëndafshi më i butë peruan saten
  • Dritë dhe konform
  • String rregullueshme në shpatull
  • Modelet janë të veshur me madhësi m
  • Pëlhurë: 100% saten
  • Larje makine 30°
  • Bërë në Dubai Emiratet e Bashkuara Arabe
  • Nëse keni nevojë për madhësi të veçantë të personalizimit, lidheni me ne.

Emiratet e Bashkuara Arabe

malachiteuae.ae 

SHBA-uk-Europe-Kanada-Irlandë-Australi

Dorëzim falas për vlerën e porosisë më shumë se 100 $

Vend   Order më pak se 99 $
SHBA I lirë 14$ 3-5 ditë pune
Britani e Madhe I lirë 16 $ 3-5 ditë pune
Evropa (BE) I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Kanada I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Australi I lirë
Irlandë I lirë 18 $ 3-5 ditë pune

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

 Pjesa tjetër e botës Llogaritni në faqen e arkëtimit

Dorëzimi falas për vlerën e porosisë më shumë se 200 $

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni


Shikuar së fundmi