Shishe mbretërore 15ml
Shishe mbretërore 15ml
Shishe mbretërore 15ml
Shishe mbretërore 15ml
Shishe mbretërore 15ml
Shishe mbretërore 15ml
Shishe mbretërore 15ml
Shishe mbretërore 15ml
Shishe mbretërore 15ml
Shishe mbretërore 15ml

Shishe mbretërore 15ml

Çmimi i rregullt $75.00
/
Taksa e përfshirë. Transporti detar llogaritur në arkë.

Vetem 10 artikuj në dispozicion!

Shishe mbretërore 15ml

Shishe zbukuroj me bakër të artë, dizajn të rrumbullakët me gurë me ngjyra të ndryshme në ngjyra të ndryshme, mund të mbushë me vaj parfum dhe të përdorë atë për të aplikuar në dorë, qafë dhe nën veshë.

1 madhësi në dispozicion 15 ml

5 ngjyra në dispozicion të artë-argjendi-bronzi -rose ari - e zezë

Njoftim: Kjo shishe është bosh pa ndonjë përmbajtje brenda, ju mund të zgjidhni parfumin e vajrave nga vajrat dhe mbledhjen e parfumeve

Miratim Transporti falas 1-2 ditë

Gcc  Transporti falas 1-3 ditë

SHBA - UK - Bashkimi Evropian - Kanada - Australi :

Anijeve të Lirë për çdo urdhër mbi 100 $ 3-5 ditë pune

Çdo porosi më poshtë se 100 $ ne do të ngarkojmë 10 $ 3-5 ditë pune

Shqipëria - Kosovë - Maqedonia e Veriut :

Anijeve të Lirë për çdo urdhër 1-3 ditë pune nëse kemi stokun në degë (Tiranë)

Transporti falas për çdo urdhër mbi 100 $ 5-7 ditë pune (anijet nga Dubai)

Çdo porosi më poshtë se 100 $ ne do të ngarkojmë 10 $ 5-7 ditë pune (anijet nga Dubai)

 Pjesa tjetër e botës llogaritet në faqen e arkës    

Pse na zgjodhe neve?

Klient i kënaqur

Në malakite misionin më impotent it'klienti kënaq, për këtë ne zgjodhëm për produktet tona materialet më të cilësisë së lartë dhe të rrjedhim me klientin pas lindjes për të marrë kënaqësinë e tij .

Moda malakite

Kjo histori jonë

Dëshmitë

Fustan mahnitës , rehat dhe stil ju rekomandoj për çdo grua's e dua modën

Riselda Sejdija

Kur gjuha e trupit flet më shumë se 1001 fjalë .. por nëse unë ju pyes për veshjen mund të gjeni fjalët për të përshkruar sa e bukur është?

Emri i autorit