Sandal Rambo Arabisht
Sandal Rambo Arabisht
Sandal Rambo Arabisht
Sandal Rambo Arabisht
Sandal Rambo Arabisht
Sandal Rambo Arabisht
Sandal Rambo Arabisht
Sandal Rambo Arabisht

Sandal Rambo Arabisht

Çmimi i rregullt $55.00
/
Taksa e përfshirë. Transporti detar llogaritur në arkë.

Vetem 1 artikuj në dispozicion!

Sandisc Arabisc

Sandale Orientale Unike, e bërë nga pëlhura me cilësi të lartë dhe rruaza shumëngjyrëshe me prekje orientale e bëjnë Sandalin shumë unik dhe tërheqës, Sandali i bërë tërësisht i punuar me dorë

Sandisc Arabisc mund të përdoret për çdo ditë ose për ngjarje të veçanta, shumëngjyrësh në çantë mund të përshtaten çdo veshje që ju dëshironi të vishni,Sandiscali Arabisc ka një sfungjer që e bën sandalin shumë të përshtatshëm dhe të lehtë për tu veshur çdo ditë

Miratim Transporti falas 1-2 ditë

Gcc  Transporti falas 1-3 ditë

SHBA - UK - Bashkimi Evropian - Kanada - Australi :

Anijeve të Lirë për çdo urdhër mbi 100 $ 3-5 ditë pune

Çdo porosi më poshtë se 100 $ ne do të ngarkojmë 10 $ 3-5 ditë pune

Shqipëria - Kosovë - Maqedonia e Veriut :

Anijeve të Lirë për çdo urdhër 1-3 ditë pune nëse kemi stokun në degë (Tiranë)

Transporti falas për çdo urdhër mbi 100 $ 5-7 ditë pune (anijet nga Dubai)

Çdo porosi më poshtë se 100 $ ne do të ngarkojmë 10 $ 5-7 ditë pune (anijet nga Dubai)

 Pjesa tjetër e botës llogaritet në faqen e arkës    

Pse na zgjodhe neve?

Klient i kënaqur

Në malakite misionin më impotent it'klienti kënaq, për këtë ne zgjodhëm për produktet tona materialet më të cilësisë së lartë dhe të rrjedhim me klientin pas lindjes për të marrë kënaqësinë e tij .

Moda malakite

Kjo histori jonë

Dëshmitë

Fustan mahnitës , rehat dhe stil ju rekomandoj për çdo grua's e dua modën

Riselda Sejdija

Kur gjuha e trupit flet më shumë se 1001 fjalë .. por nëse unë ju pyes për veshjen mund të gjeni fjalët për të përshkruar sa e bukur është?

Emri i autorit