Vajrat e sheikut 12ml
Sexy 12ml | Malachite.uae.
Sexy 12ml | Malachite.uae.

Vajrat e sheikut 12ml

Çmim i rregullt$55.00
/
Taksa e përfshirë. Transportim llogaritur në arkë.

Madhësi
  • Stok i ulët - 10 Artikujt e mbetur
  • Inventari në rrugë
Vajrat e sheikut parfum 12ml
Nëse jeni i dashuruar me lule, duhet të provoni parfumin e vajit të sheikut
Përzierje e mahnitshme midis 50%lule pranverore dhe 15%fruta 35%prej druri dhe aromë pluhur.
Aromë me lule të freskëta për të gjithë përdorimin e ditës, vaj seksi një nga shitësit tanë më të mirë në vitin 2022
Shënime kryesore:Kazan
Shënime të mesme: Freesi, ma mund të ngrihet
Shënime bazë:Vanilje, patchouli, ambroxan, shënime druri
Importimi i informacionit:
100% parfum vaji pa ujë dhe alkool.
Që zgjat shumë 24-36 orë
Ju mund të aplikoni në lëkurë me ose pa shtuar ndonjë përbërës shtesë.
Një ose dy pika vaji do të jetë e mjaftueshme për të qëndruar për 24-36 orë.
 

Emiratet e Bashkuara Arabe

malachiteuae.ae 

SHBA-uk-Europe-Kanada-Irlandë-Australi

Dorëzim falas për vlerën e porosisë më shumë se 100 $

Vend   Order më pak se 99 $
SHBA I lirë 14$ 3-5 ditë pune
Britani e Madhe I lirë 16 $ 3-5 ditë pune
Evropa (BE) I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Kanada I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Australi I lirë
Irlandë I lirë 18 $ 3-5 ditë pune

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

 Pjesa tjetër e botës Llogaritni në faqen e arkëtimit

Dorëzimi falas për vlerën e porosisë më shumë se 200 $

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

PSE NA ZGJODHET NE?

Klienti i kënaq

Në Malakite misioni më i pafuqishëm është i kënaqur klienti, sepse ne kemi zgjedhur për produktet tona materialet me cilësi më të lartë dhe të rrjedhë me klientin pas dorëzimit për të marrë kënaqësinë e tij.


Shikuar së fundmi