Parfum i vajit të duhanit 12ml
Parfum i vajit të duhanit 12ml
Parfum i vajit të duhanit 12ml

Parfum i vajit të duhanit 12ml

Çmim i rregullt$55.00
/
Taksa e përfshirë. Transportim llogaritur në arkë.

Madhësi
  • Në magazinë, gati për të dërguar
  • Inventari në rrugë
Vajrat e duhanit parfum

Nëse ju pëlqen të jeni mbretëror dhe luks, duhet të provoni parfumin e vajit të duhanit

Shënime kryesore:Gjethe duhan, shënime pikante
Shënime të mesme: Vanilje, Duhani i Fasules Tonka, Lulëzimi i Cacao.
Shënime bazë: Fruta të thata, shënime druri
Importimi i informacionit:
100% parfum vaji pa ujë dhe alkool.
Që zgjat 24-36 orë
Ju mund të aplikoni në lëkurë me ose pa shtuar ndonjë përbërës shtesë.
Një ose dy pika vaji do të jetë e mjaftueshme për të qëndruar për 24-36 orë.

Emiratet e Bashkuara Arabe

malachiteuae.ae 

SHBA-uk-Europe-Kanada-Irlandë-Australi

Dorëzim falas për vlerën e porosisë më shumë se 100 $

Vend   Order më pak se 99 $
SHBA I lirë 14$ 3-5 ditë pune
Britani e Madhe I lirë 16 $ 3-5 ditë pune
Evropa (BE) I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Kanada I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Australi I lirë
Irlandë I lirë 18 $ 3-5 ditë pune

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

 Pjesa tjetër e botës Llogaritni në faqen e arkëtimit

Dorëzimi falas për vlerën e porosisë më shumë se 200 $

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

PSE NA ZGJODHET NE?

Klienti i kënaq

Në Malakite misioni më i pafuqishëm është i kënaqur klienti, sepse ne kemi zgjedhur për produktet tona materialet me cilësi më të lartë dhe të rrjedhë me klientin pas dorëzimit për të marrë kënaqësinë e tij.


Shikuar së fundmi