Tropical Silk Set/Risi | Malachite.uae.
Tropical Silk Set/Risi | Malachite.uae.
Tropical Silk Set/Risi | Malachite.uae.
Tropical Silk Set/Risi | Malachite.uae.
Tropical Silk Set/Risi | Malachite.uae.
Tropical Silk Set/Risi | Malachite.uae.
Tropical Silk Set/Risi | Malachite.uae.
Tropical Silk Set/Risi | Malachite.uae.
Tropical Silk Set/Risi | Malachite.uae.
Grup mëndafshi tropikal

Grup mëndafshi tropikal

Çmim i rregullt$149.00
/
Taksa e përfshirë. Transportim llogaritur në arkë.

madhësi
  • Stok i ulët - 5 Artikujt e mbetur
  • Inventari në rrugë

Grup mëndafshi tropikal

Seti/Risi i mëndafshit tropikal është pikërisht grupi i cili do t'ju bëjë të dukeni shumë bukur midis ngjyrave orientale dhe materialit të mëndafshit. Seti tropikal do t'ju japë freski dhe do t'ju bëjë të ndjeheni elegante dhe tërheqëse me stilin e përfshirë në këtë grup ... Nëse doni të jeni qendra e vëmendjes, plot sensualitet në sezonin e verës, duhet të shkëlqeni si dielli midis shumë njerëzve në mesin Ngjyrat vetëm me grupin tropikal /Risi.

  • I bërë nga mëndafshi më i butë peruan
  • I lehtë dhe shumëngjyrësh
  • qëndisje shumëngjyrëshe
  • Modelet kanë veshur madhësinë m
  • Pëlhurë: 100% mëndafshi.
  • Larja e makinës së ftohtë, larja e duarve
  • Bërë në Dubai Emiratet e Bashkuara Arabe

Emiratet e Bashkuara Arabe

malachiteuae.ae 

SHBA-uk-Europe-Kanada-Irlandë-Australi

Dorëzim falas për vlerën e porosisë më shumë se 100 $

Vend   Order më pak se 99 $
SHBA I lirë 14$ 3-5 ditë pune
Britani e Madhe I lirë 16 $ 3-5 ditë pune
Evropa (BE) I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Kanada I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Australi I lirë
Irlandë I lirë 18 $ 3-5 ditë pune

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

 Pjesa tjetër e botës Llogaritni në faqen e arkëtimit

Dorëzimi falas për vlerën e porosisë më shumë se 200 $

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

PSE NA ZGJODHET NE?

Klienti i kënaq

Në Malakite misioni më i pafuqishëm është i kënaqur klienti, sepse ne kemi zgjedhur për produktet tona materialet me cilësi më të lartë dhe të rrjedhë me klientin pas dorëzimit për të marrë kënaqësinë e tij.


Shikuar së fundmi