Pantallona dhe bluza byrynxhyk zebra
Pantallona dhe bluza byrynxhyk zebra
Pantallona dhe bluza byrynxhyk zebra
Pantallona dhe bluza byrynxhyk zebra

Pantallona dhe bluza byrynxhyk zebra

Çmim i rregullt$120.00
/
Taksa e përfshirë. Transportim llogaritur në arkë.

Madhësi
  • Stok i ulët - 5 Artikujt e mbetur
  • Inventari në rrugë

Pantallona dhe bluza byrynxhyk zebra

Stili i ri Tiger shtyp byrynxhyk me cilësi të lartë të vendosur për verën dhe pushimet, me mëngë të gjata me elastike në gjoks dhe bel dhe e brendshme e zezë po qep brenda.

pantallona pantallonash zebra elastike dhe pako në bel, pëlhurë transparente të qepura të zeza të zeza jo transparente.

Pëlhurë e butë me cilësi të lartë, veshje verore, veshje pushimi

  • Të bëra nga viskot më të buta.
  • Modelet kanë veshur madhësinë s I lartë& Pantallona.
  • Dizajni i Chiffon Zebra.
  • Larja e makinës 30 °
  • Bërë në Dubai Emiratet e Bashkuara Arabe.
  • Nëse keni nevojë për madhësi të veçantë të personalizimit, ju lutemi lidheni me ne.

Emiratet e Bashkuara Arabe

malachiteuae.ae 

SHBA-uk-Europe-Kanada-Irlandë-Australi

Dorëzim falas për vlerën e porosisë më shumë se 100 $

Vend   Order më pak se 99 $
SHBA I lirë 14$ 3-5 ditë pune
Britani e Madhe I lirë 16 $ 3-5 ditë pune
Evropa (BE) I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Kanada I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Australi I lirë
Irlandë I lirë 18 $ 3-5 ditë pune

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

 Pjesa tjetër e botës Llogaritni në faqen e arkëtimit

Dorëzimi falas për vlerën e porosisë më shumë se 200 $

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

PSE NA ZGJODHET NE?

Klienti i kënaq

Në Malakite misioni më i pafuqishëm është i kënaqur klienti, sepse ne kemi zgjedhur për produktet tona materialet me cilësi më të lartë dhe të rrjedhë me klientin pas dorëzimit për të marrë kënaqësinë e tij.


Shikuar së fundmi