Tunic Dress silk with embroidery | Malachite.uae.
Tunic Dress silk with embroidery | Malachite.uae.
Tunic Dress silk with embroidery | Malachite.uae.
Tunic Dress silk with embroidery | Malachite.uae.
Tunic Dress silk with embroidery | Malachite.uae.
Tunic Dress silk with embroidery | Malachite.uae.
Tunic Dress silk with embroidery | Malachite.uae.

Tunic Vishen mëndafshi me qëndisje

Çmim i rregullt$95.00
/
Taksa e përfshirë. Transportim llogaritur në arkë.

madhësi
 • Stok i ulët - 5 Artikujt e mbetur
 • Inventari në rrugë

Fustan tunik mëndafsh me qëndisje

Stil i humbjes së Fustanit tunik , qëndisja E Veshjes Tunike , veshje Tunike stil I ri

 • Nga mëndafshi Më i butë Peruvian.
 • Dritë dhe e rehatshme.
 • Qëndisja orientale në shah dhe anë.
 • Veshje plazhi , veshje nate, veshje rastësore .
 • Stili i qafës rreth Qafës V.
 • Modeli i veshur me madhësi M-L.
 • Pëlhura: 30% Mëndafsh, 70% Viskos .
 • Lavatriçe 30*.
 • Prodhuar në Dubai UAE.

Emiratet e Bashkuara Arabe

malachiteuae.ae 

SHBA-uk-Europe-Kanada-Irlandë-Australi

Dorëzim falas për vlerën e porosisë më shumë se 100 $

Vend   Order më pak se 99 $
SHBA I lirë 14$ 3-5 ditë pune
Britani e Madhe I lirë 16 $ 3-5 ditë pune
Evropa (BE) I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Kanada I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Australi I lirë
Irlandë I lirë 18 $ 3-5 ditë pune

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

 Pjesa tjetër e botës Llogaritni në faqen e arkëtimit

Dorëzimi falas për vlerën e porosisë më shumë se 200 $

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

PSE NA ZGJODHET NE?

Klienti i kënaq

Në Malakite misioni më i pafuqishëm është i kënaqur klienti, sepse ne kemi zgjedhur për produktet tona materialet me cilësi më të lartë dhe të rrjedhë me klientin pas dorëzimit për të marrë kënaqësinë e tij.


Shikuar së fundmi