Tunic gray snake silk /Risi | Malachite.uae.
Tunic gray snake silk /Risi | Malachite.uae.
Tunic gray snake silk /Risi | Malachite.uae.
Tunic gray snake silk /Risi | Malachite.uae.
Tunic gray snake silk /Risi | Malachite.uae.

Mëndafshi tunik gri mëndafshi

Çmim i rregullt$120.00
/
Taksa e përfshirë. Transportim llogaritur në arkë.

madhësi
 • Stok i ulët - 10 Artikujt e mbetur
 • Inventari në rrugë

Mëndafshi tunik gri mëndafshi

Stili i humbjes së veshjes tunike, lëkura gri e gjarprit e shtypur në mëndafsh të butë me stil të ri të mahnitshëm, buton i artë në pjesën e përparme, të rehatshme për t’u veshur për çdo ngjarje, stil oriental vetëm nga malachite AE

 • E bërë nga mëndafshi më i butë i satenit peruan.
 • E lehtë dhe e konformueshme.
 • Qëndisja orientale në shah dhe anë.
 • Veshja në plazh, veshja e natës, veshja rastësore.
 • Qafa e rrumbullakët e stilit të qafës.
 • Modeli i veshur me madhësi të lirë
 • Pëlhurë: 30% mëndafshi, 70% viskozë.
 • Larja e makinës 30*.
 • Bërë në Dubai Emiratet e Bashkuara Arabe.

Emiratet e Bashkuara Arabe

malachiteuae.ae 

SHBA-uk-Europe-Kanada-Irlandë-Australi

Dorëzim falas për vlerën e porosisë më shumë se 100 $

Vend   Order më pak se 99 $
SHBA I lirë 14$ 3-5 ditë pune
Britani e Madhe I lirë 16 $ 3-5 ditë pune
Evropa (BE) I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Kanada I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Australi I lirë
Irlandë I lirë 18 $ 3-5 ditë pune

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

 Pjesa tjetër e botës Llogaritni në faqen e arkëtimit

Dorëzimi falas për vlerën e porosisë më shumë se 200 $

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

PSE NA ZGJODHET NE?

Klienti i kënaq

Në Malakite misioni më i pafuqishëm është i kënaqur klienti, sepse ne kemi zgjedhur për produktet tona materialet me cilësi më të lartë dhe të rrjedhë me klientin pas dorëzimit për të marrë kënaqësinë e tij.


Shikuar së fundmi