Rromë tunikë mëndafshi /Risi
Rromë tunikë mëndafshi /Risi
Rromë tunikë mëndafshi /Risi
Rromë tunikë mëndafshi /Risi
Rromë tunikë mëndafshi /Risi
Rromë tunikë mëndafshi /Risi
Rromë tunikë mëndafshi /Risi
Rromë tunikë mëndafshi /Risi

Rromë tunikë mëndafshi /Risi

Çmimi i rregullt $120.00 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $88.00 Ruaj 27%
/
Taksa e përfshirë. Transporti detar llogaritur në arkë.

Vetem 16 artikuj në dispozicion!

Rromë tunikë mëndafshi /Risi

Tunikedstili i humbjes së ressmonedha të arta të shtypura në mëndafsh të butë me stil të ri mahnitës, të artëbutoni përpara , i rehatshëm për të veshur çdo ngjarje, stil oriental vetëm ngaMalashite AE

  • Nga mëndafshi Më i butë Peruvian.
  • Dritë dhe e rehatshme.
  • Veshje plazhi , veshje nate, veshje rastësore .
  • Stili i qafës rreth Qafës V.
  • Madhësia
  • Pëlhura: 30% Mëndafsh, 70% Viskos .
  • Lavatriçe 30*.
  • Prodhuar në Dubai UAE.

Miratim Transporti falas 1-2 ditë

Gcc  Transporti falas 1-3 ditë

SHBA - UK - Bashkimi Evropian - Kanada - Australi :

Anijeve të Lirë për çdo urdhër mbi 100 $ 3-5 ditë pune

Çdo porosi më poshtë se 100 $ ne do të ngarkojmë 10 $ 3-5 ditë pune

Shqipëria - Kosovë - Maqedonia e Veriut :

Anijeve të Lirë për çdo urdhër 1-3 ditë pune nëse kemi stokun në degë (Tiranë)

Transporti falas për çdo urdhër mbi 100 $ 5-7 ditë pune (anijet nga Dubai)

Çdo porosi më poshtë se 100 $ ne do të ngarkojmë 10 $ 5-7 ditë pune (anijet nga Dubai)

 Pjesa tjetër e botës llogaritet në faqen e arkës    

Pse na zgjodhe neve?

Klient i kënaqur

Në malakite misionin më impotent it'klienti kënaq, për këtë ne zgjodhëm për produktet tona materialet më të cilësisë së lartë dhe të rrjedhim me klientin pas lindjes për të marrë kënaqësinë e tij .

Moda malakite

Kjo histori jonë

Dëshmitë

Fustan mahnitës , rehat dhe stil ju rekomandoj për çdo grua's e dua modën

Riselda Sejdija

Kur gjuha e trupit flet më shumë se 1001 fjalë .. por nëse unë ju pyes për veshjen mund të gjeni fjalët për të përshkruar sa e bukur është?

Emri i autorit