Viennese sky kimono&top set/Risi | Malachite.uae.
Viennese sky kimono&top set/Risi | Malachite.uae.
Viennese sky kimono&top set/Risi | Malachite.uae.
Viennese sky kimono&top set/Risi | Malachite.uae.
Viennese sky kimono&top set/Risi | Malachite.uae.
Viennese sky kimono&top set/Risi | Malachite.uae.
Viennese sky kimono&top set/Risi | Malachite.uae.
Viennese sky kimono&top set/Risi | Malachite.uae.
Viennese sky kimono&top set/Risi | Malachite.uae.
Viennese sky kimono&top set/Risi | Malachite.uae.
Viennese sky kimono&top set/Risi | Malachite.uae.
Viennese sky kimono&top set/Risi | Malachite.uae.
Viennese sky kimono&top set/Risi | Malachite.uae.
Viennese sky kimono&top set/Risi | Malachite.uae.

Vjenez Sky Kimono & Top Set

Çmim i rregullt$120.00
/
Taksa e përfshirë. Transportim llogaritur në arkë.

madhësi
TITULLI
 • Stok i ulët - 2 Artikujt e mbetur
 • Inventari në rrugë

SET Kimono Sky Vjeneze

Set Kimono mund të jetë japonez por në malachit.uae mund të jetë oriental, mëndafshi kimono për plazh, mbulesa për përdorim të përditshëm, kimono i vendosur shumëngjyrësh me xhinse

 • I bërë nga mëndafshi më i butë
 • I lehtë dhe shumëngjyrësh
 • Zinxhiri i artë i qëndisjes shumëngjyrësh në sytjena.
 • Modelet kanë veshur madhësinë kimono (mbulo lart) M-l sytjena (top) XS-S
 • Nga i njëjti rrip pëlhure në bel për kimono dhe sytjena
 • Pëlhurë: 100% mëndafshi.
 • Larja e makinës së ftohtë, larja e duarve
 • Bërë në Dubai Emiratet e Bashkuara Arabe
 • Nëse keni nevojë për madhësi të veçantë të personalizimit, ju lutemi lidheni me ne.

  Emiratet e Bashkuara Arabe

  malachiteuae.ae 

  SHBA-uk-Europe-Kanada-Irlandë-Australi

  Dorëzim falas për vlerën e porosisë më shumë se 100 $

  Vend   Order më pak se 99 $
  SHBA I lirë 14$ 3-5 ditë pune
  Britani e Madhe I lirë 16 $ 3-5 ditë pune
  Evropa (BE) I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
  Kanada I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
  Australi I lirë
  Irlandë I lirë 18 $ 3-5 ditë pune

  Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

   Pjesa tjetër e botës Llogaritni në faqen e arkëtimit

  Dorëzimi falas për vlerën e porosisë më shumë se 200 $

  Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Ju gjithashtu mund të pëlqeni

  PSE NA ZGJODHET NE?

  Klienti i kënaq

  Në Malakite misioni më i pafuqishëm është i kënaqur klienti, sepse ne kemi zgjedhur për produktet tona materialet me cilësi më të lartë dhe të rrjedhë me klientin pas dorëzimit për të marrë kënaqësinë e tij.


  Shikuar së fundmi