White Pearl Kimono/Risi | Malachite.uae.
White Pearl Kimono/Risi | Malachite.uae.
White Pearl Kimono/Risi | Malachite.uae.
White Pearl Kimono/Risi | Malachite.uae.
White Pearl Kimono/Risi | Malachite.uae.
White Pearl Kimono/Risi | Malachite.uae.
White Pearl Kimono/Risi | Malachite.uae.
White Pearl Kimono/Risi | Malachite.uae.
White Pearl Kimono/Risi | Malachite.uae.

Perla E Bardhë Kimono/Risi

Regular price$150.00
/
Tax included. Shipping calculated at checkout.

madhësi
  • Stok i ulët - 10 Artikujt e mbetur
  • Inventory on the way
Perla E Bardhë Kimono/Risi
  Është shumë bukur të shohësh stilin oriental dhe modern së bashku...
Perla E bardhë Kimono/Risi , do të të bëjë të dukesh shumë unik nëpërmjet stilit oriental dhe modern ... Kimono Perla E Bardhë /Risi mund të kombinohet me çdo veshje...
Material cashmere, gurë të bërë me dorë, dizajn i bukur i ndërthururur midis argjendit dhe të bardhës e bëjnë këtë kimono jashtëzakonisht të mundshëm dhe mbretëror ...
Perla Kimono E bardhë Nuk duhet të mungojë në garderobën e një gruaje që do të qëndrojë unike në një mënyrë të sofistikuar.

 

  • E bërë nga leshi neutral më i butë
  • Oriental dhe Unik
  • Bardhësia dhe shkëlqimi i argjendtë,
  • Modelet kanë madhësinë e lirë.
  • Pëlhura: 100% lesh I Cashmere
  • Lavazhi është i ftohtë.
  • Prodhuar në Dubai UAE

Emiratet e Bashkuara Arabe

malachiteuae.ae 

SHBA-uk-Europe-Kanada-Irlandë-Australi

Dorëzim falas për vlerën e porosisë më shumë se 100 $

Vend   Order më pak se 99 $
SHBA I lirë 14$ 3-5 ditë pune
Britani e Madhe I lirë 16 $ 3-5 ditë pune
Evropa (BE) I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Kanada I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Australi I lirë
Irlandë I lirë 18 $ 3-5 ditë pune

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

 Pjesa tjetër e botës Llogaritni në faqen e arkëtimit

Dorëzimi falas për vlerën e porosisë më shumë se 200 $

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

PSE NA ZGJODHET NE?

Klienti i kënaq

Në Malakite misioni më i pafuqishëm është i kënaqur klienti, sepse ne kemi zgjedhur për produktet tona materialet me cilësi më të lartë dhe të rrjedhë me klientin pas dorëzimit për të marrë kënaqësinë e tij.


Recently viewed