Plazh kimono set
Plazh kimono set
Plazh kimono set
Plazh kimono set
Plazh kimono set

Plazh kimono set

FA100853

Çmim i rregullt $184.00 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve$129.00 Ruaj 30%
/
Taksa e përfshirë. Transportim llogaritur në arkë.

Madhësi
Ngjyrë
Material
  • Stok i ulët - 5 Artikujt e mbetur
  • Inventari në rrugë

Plazh kimono set

Golden Set 2PC, Mbulesa të gjata Mëngë të gjata transparente të byrynxhykut, fijet me shkëlqim, rripin në bel, veshjen e brendshme të veshjes së brendshme të artë që shtrihet.

Veshje verore, veshje plazhi, veshje pushimesh

  • Të bëra nga viskot më të buta.
  • Modelet kanë veshur madhësinë XS-Svendos.
  • Oxhak fijet me shkëlqimDizajn.
  • Larja e makinës 30 °
  • Bërë në Dubai Emiratet e Bashkuara Arabe.
  • Nëse keni nevojë për madhësi të veçantë të personalizimit, ju lutemi lidheni me ne.

Emiratet e Bashkuara Arabe

malachiteuae.ae 

SHBA-uk-Europe-Kanada-Irlandë-Australi

Dorëzim falas për vlerën e porosisë më shumë se 100 $

Vend   Order më pak se 99 $
SHBA I lirë 14$ 3-5 ditë pune
Britani e Madhe I lirë 16 $ 3-5 ditë pune
Evropa (BE) I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Kanada I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Australi I lirë
Irlandë I lirë 18 $ 3-5 ditë pune

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

 Pjesa tjetër e botës Llogaritni në faqen e arkëtimit

Dorëzimi falas për vlerën e porosisë më shumë se 200 $

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni


Shikuar së fundmi