Black&Black Dress/Risi | Malachite.uae.
Black&Black Dress/Risi | Malachite.uae.
Black&Black Dress/Risi | Malachite.uae.
Black&Black Dress/Risi | Malachite.uae.
Black&Black Dress/Risi | Malachite.uae.
Black&Black Dress/Risi | Malachite.uae.
Black&Black Dress/Risi | Malachite.uae.
Black&Black Dress/Risi | Malachite.uae.
Black&Black Dress/Risi | Malachite.uae.
Black&Black Dress/Risi | Malachite.uae.

Black & Black Dress / Risi

Regular price$185.00
/
Tax included. Shipping calculated at checkout.

madhësi
Ngjyrë
Material
 • Stok i ulët - 5 Artikujt e mbetur
 • Inventory on the way

Black & Black Dress / Risi

Qëndroni unik dhe të stilit të lartë dhe të veshin Mbretin e ngjyrave Black & Black Dress nga Risi Mbledhja, e bërë nga Natyrore Silk Chiffon, të gëzojnë me të butë dhe rehati me veshje të zezë dhe të zezë.

 • Bërë nga mëndafshi më i butë natyror
 • Veshje e lirshme
 • Dritë dhe konform
 • Duke përfshirë një rreshtim të zi
 • Modelet janë të veshur me madhësi m
 • Pëlhurë: 90% Silk 10% Lycra
 • Pastrimi i drurit ose larja e duarve
 • Bërë në Dubai Emiratet e Bashkuara Arabe
 • Nëse keni nevojë për madhësi të veçantë të personalizimit, lidheni me ne.

Emiratet e Bashkuara Arabe

malachiteuae.ae 

SHBA-uk-Europe-Kanada-Irlandë-Australi

Dorëzim falas për vlerën e porosisë më shumë se 100 $

Vend   Order më pak se 99 $
SHBA I lirë 14$ 3-5 ditë pune
Britani e Madhe I lirë 16 $ 3-5 ditë pune
Evropa (BE) I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Kanada I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Australi I lirë
Irlandë I lirë 18 $ 3-5 ditë pune

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

 Pjesa tjetër e botës Llogaritni në faqen e arkëtimit

Dorëzimi falas për vlerën e porosisë më shumë se 200 $

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

PSE NA ZGJODHET NE?

Klienti i kënaq

Në Malakite misioni më i pafuqishëm është i kënaqur klienti, sepse ne kemi zgjedhur për produktet tona materialet me cilësi më të lartë dhe të rrjedhë me klientin pas dorëzimit për të marrë kënaqësinë e tij.


Recently viewed