Sahra Blouse&Trouser set | Malachite.uae.
Sahra Blouse&Trouser set | Malachite.uae.
Sahra Blouse&Trouser set | Malachite.uae.
Sahra Blouse&Trouser set | Malachite.uae.

Set i bluzës dhe pantallonave Sahra

F800303

Çmim i rregullt$175.00
/
Taksa e përfshirë. Transportim llogaritur në arkë.

madhësi
Titulli
  • Stok i ulët - 5 Artikujt e mbetur
  • Inventari në rrugë

Set i bluzës dhe pantallonave Sahra

Mëngë të dizajnit të stilit të ri të mëndafshtë, të hapura nga përpara me pako nën gjoks, pantallona të lirshme dhe të rehatshme, elastike në bel.

  • Bërë nga mëndafshi më i butë i satenit peruan.
  • Modelet kanë veshur madhësinë m Bluzë dhe pantallona.
  • Sahra Dizajn.
  • Larja e makinës 30 °
  • Bërë në Dubai Emiratet e Bashkuara Arabe.
  • Nëse keni nevojë për madhësi të veçantë të personalizimit, ju lutemi lidheni me ne.

Emiratet e Bashkuara Arabe

malachiteuae.ae 

SHBA-uk-Europe-Kanada-Irlandë-Australi

Dorëzim falas për vlerën e porosisë më shumë se 100 $

Vend   Order më pak se 99 $
SHBA I lirë 14$ 3-5 ditë pune
Britani e Madhe I lirë 16 $ 3-5 ditë pune
Evropa (BE) I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Kanada I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Australi I lirë
Irlandë I lirë 18 $ 3-5 ditë pune

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

 Pjesa tjetër e botës Llogaritni në faqen e arkëtimit

Dorëzimi falas për vlerën e porosisë më shumë se 200 $

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni


Shikuar së fundmi