Candy fancy handbag | Malachite.uae.
Candy fancy handbag | Malachite.uae.
Candy fancy handbag | Malachite.uae.
Candy fancy handbag | Malachite.uae.
Candy fancy handbag | Malachite.uae.
Candy fancy handbag | Malachite.uae.
Candy fancy handbag | Malachite.uae.
Candy fancy handbag | Malachite.uae.
Candy fancy handbag | Malachite.uae.
Candy fancy handbag | Malachite.uae.
Candy fancy handbag | Malachite.uae.
Candy fancy handbag | Malachite.uae.
Candy fancy handbag | Malachite.uae.
Candy fancy handbag | Malachite.uae.

Çanta e zbukuruar karamele

FA101320

Çmim i rregullt $190.00 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve$125.00 Ruaj 34%
/
Taksa e përfshirë. Transportim llogaritur në arkë.

Ngjyrë
Material
  • Stok i ulët - 1 Artikulli i mbetur
  • Inventari në rrugë

Çanta e zbukuruar karamele

Çanta e zbukuruar për gruan, të inkuadruar me kristal të shkëlqyeshëm dhe ndërveprimin e projektimit, kuletë të bukur për ta përdorur atë për partinë e ngjarjes dhe raste formale.

E bërë nga metalet me cilësi të lartë të aliazhit të zinkut, të mbuluar me lëkurë nga brenda dheInlaid me shkëlqimkristal nga jashtë.

Zinxhiri i varur qese në dispozicion me çanta.

Emiratet e Bashkuara Arabe

malachiteuae.ae 

SHBA-uk-Europe-Kanada-Irlandë-Australi

Dorëzim falas për vlerën e porosisë më shumë se 100 $

Vend   Order më pak se 99 $
SHBA I lirë 14$ 3-5 ditë pune
Britani e Madhe I lirë 16 $ 3-5 ditë pune
Evropa (BE) I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Kanada I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Australi I lirë
Irlandë I lirë 18 $ 3-5 ditë pune

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

 Pjesa tjetër e botës Llogaritni në faqen e arkëtimit

Dorëzimi falas për vlerën e porosisë më shumë se 200 $

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni


Shikuar së fundmi