Cashmere flower full set
Cashmere flower full set
Cashmere flower full set
Cashmere flower full set
Cashmere flower full set
Cashmere flower full set
Cashmere flower full set
Cashmere flower full set

Cashmere flower full set

Regular price$195.00
/
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Size
Color
  • Stok i ulët - 5 Artikujt e mbetur
  • Inventory on the way

Cashmere flower full set 

new style of trouser 2 in 1 (pants and long skirt ) free size soft fabric, short shirt with golden lines short selves 

  • Made of the softest Peruvian satin silk .
  • Models are wearing size S shirt and free size trouser.
  • Cashmere flower design. 
  • Machine Wash 30°
  • Made in Dubai UAE.
  • If you need Special customize size please connect with us.

Emiratet e Bashkuara Arabe

malachiteuae.ae 

SHBA-uk-Europe-Kanada-Irlandë-Australi

Dorëzim falas për vlerën e porosisë më shumë se 100 $

Vend   Order më pak se 99 $
SHBA I lirë 14$ 3-5 ditë pune
Britani e Madhe I lirë 16 $ 3-5 ditë pune
Evropa (BE) I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Kanada I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Australi I lirë
Irlandë I lirë 18 $ 3-5 ditë pune

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

 Pjesa tjetër e botës Llogaritni në faqen e arkëtimit

Dorëzimi falas për vlerën e porosisë më shumë se 200 $

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

PSE NA ZGJODHET NE?

Klienti i kënaq

Në Malakite misioni më i pafuqishëm është i kënaqur klienti, sepse ne kemi zgjedhur për produktet tona materialet me cilësi më të lartë dhe të rrjedhë me klientin pas dorëzimit për të marrë kënaqësinë e tij.


Recently viewed