Lule Cashmere Set Full Set
Lule Cashmere Set Full Set
Lule Cashmere Set Full Set
Lule Cashmere Set Full Set
Lule Cashmere Set Full Set

Lule Cashmere Set Full Set

FA203026

Çmim i rregullt$240.00
/
Taksa e përfshirë. Transportim llogaritur në arkë.

Madhësi
Ngjyrë
  • Stok i ulët - 4 Artikujt e mbetur
  • Inventari në rrugë

Lule Cashmere Set Full Set

Stili i ri i pantallonave 2 në 1 (pantallona dhe pantallona të gjera të gjata) pëlhurë e butë me madhësi të lirë, të korrur me linja të arta.

  • E bërë nga mëndafshi më i butë i satenit peruan.
  • Modelet kanë veshur madhësinë e sipërme XS-S, pantallona të sipërme dhe me madhësi të lirë.
  • Dizajni i luleve Cashmere.
  • Larja e makinës 30 °
  • Bërë në Dubai Emiratet e Bashkuara Arabe.
  • Nëse keni nevojë për madhësi të veçantë të personalizimit, ju lutemi lidheni me ne.

Emiratet e Bashkuara Arabe

malachiteuae.ae 

SHBA-uk-Europe-Kanada-Irlandë-Australi

Dorëzim falas për vlerën e porosisë më shumë se 100 $

Vend   Order më pak se 99 $
SHBA I lirë 14$ 3-5 ditë pune
Britani e Madhe I lirë 16 $ 3-5 ditë pune
Evropa (BE) I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Kanada I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Australi I lirë
Irlandë I lirë 18 $ 3-5 ditë pune

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

 Pjesa tjetër e botës Llogaritni në faqen e arkëtimit

Dorëzimi falas për vlerën e porosisë më shumë se 200 $

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni


Shikuar së fundmi