Royal Golden Kimono | Malachite.uae.
Royal Golden Kimono | Malachite.uae.
Royal Golden Kimono | Malachite.uae.
Royal Golden Kimono | Malachite.uae.
Royal Golden Kimono | Malachite.uae.
Royal Golden Kimono | Malachite.uae.
Royal Golden Kimono | Malachite.uae.
Royal Golden Kimono | Malachite.uae.

Mbreti Kimono I Artë

FA101522

Çmim i rregullt$150.00
/
Taksa e përfshirë. Transportim llogaritur në arkë.

madhësi
  • Stok i ulët - 7 Artikujt e mbetur
  • Inventari në rrugë
Mbreti Kimono I Artë
  Është shumë bukur të shohësh stilin oriental dhe modern së bashku...
Kimono mbretërore e Artë/Risi, do të të bëjë të dukesh shumë unik nëpërmjet stilit oriental dhe modern ... Kimono Perla E Bardhë /Risi mund të kombinohet me çdo veshje...
Material cashmere, gurë të bërë me dorë, dizajn i ndërlidhur bukur midis arit dhe ziut e bëjnë këtë kimono jashtëzakonisht të mundshëm dhe mbretëror ...
Kimono Mbretërore E Artë nuk duhet të mungojë në garderobën e një gruaje që do të qëndrojë unike me një mënyrë të sofistikuar.

 

  • E bërë nga leshi neutral më i butë
  • Oriental dhe Unik
  • Qëndisja e artë dhe shkëlqimi
  • Modelet kanë madhësinë e lirë.
  • Pëlhura: 100% lesh I Cashmere
  • Lavazhi është i ftohtë.
  • Prodhuar në Dubai UAE

Emiratet e Bashkuara Arabe

malachiteuae.ae 

SHBA-uk-Europe-Kanada-Irlandë-Australi

Dorëzim falas për vlerën e porosisë më shumë se 100 $

Vend   Order më pak se 99 $
SHBA I lirë 14$ 3-5 ditë pune
Britani e Madhe I lirë 16 $ 3-5 ditë pune
Evropa (BE) I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Kanada I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Australi I lirë
Irlandë I lirë 18 $ 3-5 ditë pune

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

 Pjesa tjetër e botës Llogaritni në faqen e arkëtimit

Dorëzimi falas për vlerën e porosisë më shumë se 200 $

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni


Shikuar së fundmi