Kimono silk Embroidery | Malachite.uae.
Kimono silk Embroidery | Malachite.uae.
Kimono silk Embroidery | Malachite.uae.
Kimono silk Embroidery | Malachite.uae.
Kimono silk Embroidery | Malachite.uae.

Kimono Mëndafshi I Qëndisjes

FA100383

Çmim i rregullt $150.00 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve$120.00 Ruaj 20%
/
Taksa e përfshirë. Transportim llogaritur në arkë.

madhësi
Gjatësia
Ngjyrë
 • Stok i ulët - 4 Artikujt e mbetur
 • Inventari në rrugë

Qëndisja/jeshile mëndafshi kimono

Kimono mund të jetë japonez por në malakit.uae mund të jetë oriental, mëndafshi kimono për plazh, mbulesa për përdorim të përditshëm, Kimono Colorful

 • I bërë nga mëndafshi më i butë peruan
 • I lehtë dhe shumëngjyrësh
 • Me qëndisje shumëngjyrëshe
 • Modelet kanë veshur standardin e madhësisë
 • Modelet kanë veshur madhësinë m_l gjatë 130cm
 • Nga i njëjti rrip pëlhure në bel
 • Pëlhurë: 100% mëndafshi.
 • Larja e makinës së ftohtë, larja e duarve
 • Bërë në Dubai Emiratet e Bashkuara Arabe
 • Nëse keni nevojë për madhësi të veçantë të personalizimit, ju lutemi lidheni me ne.

Emiratet e Bashkuara Arabe

malachiteuae.ae 

SHBA-uk-Europe-Kanada-Irlandë-Australi

Dorëzim falas për vlerën e porosisë më shumë se 100 $

Vend   Order më pak se 99 $
SHBA I lirë 14$ 3-5 ditë pune
Britani e Madhe I lirë 16 $ 3-5 ditë pune
Evropa (BE) I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Kanada I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Australi I lirë
Irlandë I lirë 18 $ 3-5 ditë pune

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

 Pjesa tjetër e botës Llogaritni në faqen e arkëtimit

Dorëzimi falas për vlerën e porosisë më shumë se 200 $

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni


Shikuar së fundmi