Golden Vivaldi Dress/Risi | Malachite.uae.
Golden Vivaldi Dress/Risi | Malachite.uae.
Golden Vivaldi Dress/Risi | Malachite.uae.
Golden Vivaldi Dress/Risi | Malachite.uae.
Golden Vivaldi Dress/Risi | Malachite.uae.
Golden Vivaldi Dress/Risi | Malachite.uae.
Golden Vivaldi Dress/Risi | Malachite.uae.

Fustani i Artë Vivaldi / Risi

Regular price $145.00 Sale price$99.00 Save $46.00
/
Tax included. Shipping calculated at checkout.

madhësi
Ngjyrë
Material
 • Stok i ulët - 3 Artikujt e mbetur
 • Inventory on the way

Vivaldi i Artë Veshja e Gjatë

Jalabiya e ndritshme, Kaftan i artë arab, Fustan mbrëmjeje me rrip të artë në bel brenda

 • Bërë nga filli i Artë
 • Dy pjesë, pjesa e jashtme e artë e ndritshme, brenda pjesëve Lycra që shtrihet
 • humbasin stilin me gjysmë mëngë
 • Rrip i artë në bel brenda
 • Qafa e rrumbullakët V Stili
 • Modelet kanë madhësi M-L
 • Pëlhura nga jashtë copa: 100% poliester, pëlhura brenda pjesëve anësore: 20% stilastik 80% pambuk
 • Larje makinerish 30° për pjesën e brendshme lani makinën ftohtë, varni pjesën anësore të thatë
 • Prodhuar në Dubai Emiratet e Bashkuara Arabe
 • Nëse keni nevojë për madhësi speciale të personalizimit, ju lutemi lidhuni me ne.

Emiratet e Bashkuara Arabe

malachiteuae.ae 

SHBA-uk-Europe-Kanada-Irlandë-Australi

Dorëzim falas për vlerën e porosisë më shumë se 100 $

Vend   Order më pak se 99 $
SHBA I lirë 14$ 3-5 ditë pune
Britani e Madhe I lirë 16 $ 3-5 ditë pune
Evropa (BE) I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Kanada I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Australi I lirë
Irlandë I lirë 18 $ 3-5 ditë pune

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

 Pjesa tjetër e botës Llogaritni në faqen e arkëtimit

Dorëzimi falas për vlerën e porosisë më shumë se 200 $

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

PSE NA ZGJODHET NE?

Klienti i kënaq

Në Malakite misioni më i pafuqishëm është i kënaqur klienti, sepse ne kemi zgjedhur për produktet tona materialet me cilësi më të lartë dhe të rrjedhë me klientin pas dorëzimit për të marrë kënaqësinë e tij.


Recently viewed