Kimono silk Embroidery | Malachite.uae.
Kimono silk Embroidery | Malachite.uae.
Kimono silk Embroidery | Malachite.uae.
Kimono silk Embroidery | Malachite.uae.
Kimono silk Embroidery | Malachite.uae.
Kimono silk Embroidery | Malachite.uae.
Kimono Mëndafshi I Qëndisjes
Kimono Mëndafshi I Qëndisjes
Kimono Mëndafshi I Qëndisjes
Kimono Mëndafshi I Qëndisjes
Kimono Mëndafshi I Qëndisjes
Kimono Mëndafshi I Qëndisjes
Kimono Mëndafshi I Qëndisjes
Kimono Mëndafshi I Qëndisjes
Kimono Mëndafshi I Qëndisjes
Kimono Mëndafshi I Qëndisjes
Kimono Mëndafshi I Qëndisjes
Kimono Mëndafshi I Qëndisjes
Kimono Mëndafshi I Qëndisjes

Kimono Mëndafshi I Qëndisjes

Çmim i rregullt $150.00 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve$120.00 Ruaj $30.00
/
Taksa e përfshirë. Transportim llogaritur në arkë.

madhësi
Gjatësia
Ngjyrë
 • Stok i ulët - 5 Artikujt e mbetur
 • Inventari në rrugë

Qëndisja mëndafshi e veshjeve të sipërme Kimono

Kimono mund të jetë japonez por në malakit mund të jetë oriental, mëndafshi kimono për plazh, mbulesa për përdorim të përditshëm, Kimono Colorful, Kimono Cover Up

 • I bërë nga mëndafshi më i butë peruan
 • I lehtë dhe shumëngjyrësh
 • Me qëndisje shumëngjyrëshe
 • Modelet kanë veshur madhësinë m_l të gjata 1.3 cmNgjyra Scarlet (përzieni oaring dhe të kuqe)
 • Nga i njëjti rrip pëlhure në bel
 • Pëlhurë: 100% mëndafshi.
 • Larja e makinës së ftohtë, larja e duarve
 • Bërë në Dubai Emiratet e Bashkuara Arabe
 • Nëse keni nevojë për madhësi të veçantë të personalizimit, ju lutemi lidheni me ne.

Emiratet e Bashkuara Arabe

malachiteuae.ae 

SHBA-uk-Europe-Kanada-Irlandë-Australi

Dorëzim falas për vlerën e porosisë më shumë se 100 $

Vend   Order më pak se 99 $
SHBA I lirë 14$ 3-5 ditë pune
Britani e Madhe I lirë 16 $ 3-5 ditë pune
Evropa (BE) I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Kanada I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Australi I lirë
Irlandë I lirë 18 $ 3-5 ditë pune

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

 Pjesa tjetër e botës Llogaritni në faqen e arkëtimit

Dorëzimi falas për vlerën e porosisë më shumë se 200 $

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

PSE NA ZGJODHET NE?

Klienti i kënaq

Në Malakite misioni më i pafuqishëm është i kënaqur klienti, sepse ne kemi zgjedhur për produktet tona materialet me cilësi më të lartë dhe të rrjedhë me klientin pas dorëzimit për të marrë kënaqësinë e tij.


Shikuar së fundmi