Stili arab i veshjes së gjatë
Stili arab i veshjes së gjatë
Stili arab i veshjes së gjatë
Stili arab i veshjes së gjatë

Stili arab i veshjes së gjatë

FA100585

Çmim i rregullt$120.00
/
Taksa e përfshirë. Transportim llogaritur në arkë.

Madhësi
Ngjyrë
Material
  • Stok i ulët - 6 Artikujt e mbetur
  • Inventari në rrugë

Stili arab i veshjes së gjatë

Veshja e gjatë e mëndafshtë e gjatë e stilit arabisht të përzier me monedha të arta në qafë v, brenda modelit të fluturave të rripit të hapur të hapur nga përpara.

Stil i ri, veshje shumë e rehatshme, arabe

Madhësia e lirë mund të përshtatet: xs, s, m, l, xl, 2xl

  • I bërë nga mëndafshi më i butë i satenit peruan
  • Modelet kanë veshur madhësinë e madhësisë së madhësisë.
  • Monedha arabeDizajn.
  • Rrip në bel nga brenda.
  • S Stili i Qafës
  • Larja e makinës 30 °
  • Bërë në Dubai Emiratet e Bashkuara Arabe.
  • Nëse keni nevojë për madhësi të veçantë të personalizimit, ju lutemi lidheni me ne.

Emiratet e Bashkuara Arabe

malachiteuae.ae 

SHBA-uk-Europe-Kanada-Irlandë-Australi

Dorëzim falas për vlerën e porosisë më shumë se 100 $

Vend   Order më pak se 99 $
SHBA I lirë 14$ 3-5 ditë pune
Britani e Madhe I lirë 16 $ 3-5 ditë pune
Evropa (BE) I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Kanada I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Australi I lirë
Irlandë I lirë 18 $ 3-5 ditë pune

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

 Pjesa tjetër e botës Llogaritni në faqen e arkëtimit

Dorëzimi falas për vlerën e porosisë më shumë se 200 $

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni


Shikuar së fundmi