Këmishë me mëngë të gjata mëndafshi
Këmishë me mëngë të gjata mëndafshi
Këmishë me mëngë të gjata mëndafshi
Këmishë me mëngë të gjata mëndafshi
Këmishë me mëngë të gjata mëndafshi
Këmishë me mëngë të gjata mëndafshi
Këmishë me mëngë të gjata mëndafshi
Këmishë me mëngë të gjata mëndafshi
Këmishë me mëngë të gjata mëndafshi
Këmishë me mëngë të gjata mëndafshi
Këmishë me mëngë të gjata mëndafshi
Këmishë me mëngë të gjata mëndafshi
Këmishë me mëngë të gjata mëndafshi
Këmishë me mëngë të gjata mëndafshi
Këmishë me mëngë të gjata mëndafshi
Këmishë me mëngë të gjata mëndafshi

Këmishë me mëngë të gjata mëndafshi

FA100563

Çmim i rregullt$75.00
/
Taksa e përfshirë. Transportim llogaritur në arkë.

Madhësi
Ngjyrë
Material
  • Stok i ulët - 5 Artikujt e mbetur
  • Inventari në rrugë

Këmishë me mëngë të gjata mëndafshi 

Këmishë e shkurtër e butë me butona të artë pako në bel, pëlhurë e butë me cilësi të lartë.

Veshje e rastësishme, kaq e rehatshme

  • I bërë nga mëndafshi më i butë i satenit peruan
  • E lehtë dhe e konformueshme
  • Modelet kanë veshur madhësinë s
  • Pëlhurë: 100% saten
  • Larja e makinës 30°
  • Bërë në Dubai, Emiratet e Bashkuara Arabe
  • Nëse keni nevojë për madhësi të veçantë të personalizimit, ju lutemi lidheni me ne.

Emiratet e Bashkuara Arabe

malachiteuae.ae 

SHBA-uk-Europe-Kanada-Irlandë-Australi

Dorëzim falas për vlerën e porosisë më shumë se 100 $

Vend   Order më pak se 99 $
SHBA I lirë 14$ 3-5 ditë pune
Britani e Madhe I lirë 16 $ 3-5 ditë pune
Evropa (BE) I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Kanada I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Australi I lirë
Irlandë I lirë 18 $ 3-5 ditë pune

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

 Pjesa tjetër e botës Llogaritni në faqen e arkëtimit

Dorëzimi falas për vlerën e porosisë më shumë se 200 $

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni


Shikuar së fundmi