Grup rozë malakite
Grup rozë malakite
Grup rozë malakite
Grup rozë malakite
Grup rozë malakite

Grup rozë malakite

FA101560

Çmim i rregullt $220.00 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve$185.00 Ruaj $35.00
/
Taksa e përfshirë. Transportim llogaritur në arkë.

Madhësi
Titull
  • Stok i ulët - 5 Artikujt e mbetur
  • Inventari në rrugë

Grup rozë malakite

Qëndroni elegante dhe veproni si Sheikh me set rozë malakite, Shejh Pink mbulohet me qëndisje të artë, nga ana tjetër mëndafshi modern modern elegant brenda veshjes me aksesorin e zinxhirit të artë, bëni këtë kryevepër të caktuar.

Seti përfshin: rozë kimono (mbulo lart) dhe fustan rozë të butë

  • Pëlhurë: 50%pambuk 40%poliester 10%mëndafshi
  • Modelet kanë veshur madhësinë m
  • Dizajni i Sheikut Arabik
  • Vendosni nga dy pjesë
  • Larja e makinës 30 °
  • Bërë në Dubai Emiratet e Bashkuara Arabe.
  • Nëse keni nevojë për madhësi të veçantë të personalizimit, ju lutemi lidheni me ne.

 

Emiratet e Bashkuara Arabe

malachiteuae.ae 

SHBA-uk-Europe-Kanada-Irlandë-Australi

Dorëzim falas për vlerën e porosisë më shumë se 100 $

Vend   Order më pak se 99 $
SHBA I lirë 14$ 3-5 ditë pune
Britani e Madhe I lirë 16 $ 3-5 ditë pune
Evropa (BE) I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Kanada I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Australi I lirë
Irlandë I lirë 18 $ 3-5 ditë pune

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

 Pjesa tjetër e botës Llogaritni në faqen e arkëtimit

Dorëzimi falas për vlerën e porosisë më shumë se 200 $

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni


Shikuar së fundmi