Oud Meydan oil perfume 12ml
Oud Meydan oil perfume 12ml
Oud Meydan oil perfume 12ml

Oud Meydan oil perfume 12ml

Regular price$55.00
/
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Size
 • In stock, ready to ship
 • Inventory on the way
Oud Meydan oils perfume 
  If you are in love with Arabic ,strong fragrance you have to try Oud Meydan oil perfume 
  It amazing mixture between Oud and patchouli give you very royal smell stay on your buddy for all day  
  Top Notes : Grapefruit, Lavender, Cinnamon, Saffron, Apple.
  Middle Notes : Tobacco, Jasmine, Agarwood, Cedarwood.
  Base Notes : Oud, Musk, Patchouli, Sandalwood, Leather, Vanilla, Amber
  Importing information :
  100% oil perfume without water and alcohol .
  Long lasting 24-36 hrs 
  You can apply on skin with or without adding any additional ingredients.
  one or two drop of oil it will be enough to stay for 24-36 hrs .

  Emiratet e Bashkuara Arabe

  malachiteuae.ae 

  SHBA-uk-Europe-Kanada-Irlandë-Australi

  Dorëzim falas për vlerën e porosisë më shumë se 100 $

  Vend   Order më pak se 99 $
  SHBA I lirë 14$ 3-5 ditë pune
  Britani e Madhe I lirë 16 $ 3-5 ditë pune
  Evropa (BE) I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
  Kanada I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
  Australi I lirë
  Irlandë I lirë 18 $ 3-5 ditë pune

  Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

   Pjesa tjetër e botës Llogaritni në faqen e arkëtimit

  Dorëzimi falas për vlerën e porosisë më shumë se 200 $

  Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  PSE NA ZGJODHET NE?

  Klienti i kënaq

  Në Malakite misioni më i pafuqishëm është i kënaqur klienti, sepse ne kemi zgjedhur për produktet tona materialet me cilësi më të lartë dhe të rrjedhë me klientin pas dorëzimit për të marrë kënaqësinë e tij.


  Recently viewed