Vajra shafran oud 12ml
Oud Isfahan 12ml | Malachite.uae.
Oud Isfahan 12ml | Malachite.uae.

Vajra shafran oud 12ml

Çmim i rregullt$55.00
/
Taksa e përfshirë. Transportim llogaritur në arkë.

Madhësi
 • Në magazinë, gati për të dërguar
 • Inventari në rrugë
Vajrat e shafranit oud parfum 12ml
  Nëse jeni i dashuruar me aromë arabe, të fortë dhe të ëmbël, duhet të provoni parfumin e vajit të shafranit oud
  Përzierja e mahnitshme midis oud dhe trëndafilit ju jep shumë erë të keqe të qëndroni në shokun tuaj për gjithë ditën
  Shënime kryesore:Shafran
  Shënime të mesme:U ngrit, oud
  Shënime bazë:Vanilje, praline
  Importimi i informacionit:
  100% parfum vaji pa ujë dhe alkool.
  Që zgjat shumë 24-36 orë
  Ju mund të aplikoni në lëkurë me ose pa shtuar ndonjë përbërës shtesë.
  Një ose dy pika vaji do të jetë e mjaftueshme për të qëndruar për 24-36 orë.

  Emiratet e Bashkuara Arabe

  malachiteuae.ae 

  SHBA-uk-Europe-Kanada-Irlandë-Australi

  Dorëzim falas për vlerën e porosisë më shumë se 100 $

  Vend   Order më pak se 99 $
  SHBA I lirë 14$ 3-5 ditë pune
  Britani e Madhe I lirë 16 $ 3-5 ditë pune
  Evropa (BE) I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
  Kanada I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
  Australi I lirë
  Irlandë I lirë 18 $ 3-5 ditë pune

  Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

   Pjesa tjetër e botës Llogaritni në faqen e arkëtimit

  Dorëzimi falas për vlerën e porosisë më shumë se 200 $

  Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Ju gjithashtu mund të pëlqeni

  PSE NA ZGJODHET NE?

  Klienti i kënaq

  Në Malakite misioni më i pafuqishëm është i kënaqur klienti, sepse ne kemi zgjedhur për produktet tona materialet me cilësi më të lartë dhe të rrjedhë me klientin pas dorëzimit për të marrë kënaqësinë e tij.


  Shikuar së fundmi