Çanta e zbukuruar me rozë Hart
Çanta e zbukuruar me rozë Hart
Çanta e zbukuruar me rozë Hart
Çanta e zbukuruar me rozë Hart
Çanta e zbukuruar me rozë Hart
Çanta e zbukuruar me rozë Hart
Çanta e zbukuruar me rozë Hart

Çanta e zbukuruar me rozë Hart

OC4139

Çmim i rregullt$143.00
/
Taksa e përfshirë. Transportim llogaritur në arkë.

Ngjyrë
  • Stok i ulët - 2 Artikujt e mbetur
  • Inventari në rrugë

Çanta e zbukuruar me rozë Hart

Çantë e zbukuruar për gruan, e veshur me kristal të shkëlqimit dhe dizajn ndërveprues, çantë të zbukuruar bukur për ta përdorur atë për festa ngjarje dhe raste zyrtare.

Bërë nga metali me cilësi të lartë të aliazhit të zinkut, i mbuluar me lëkurë nga brenda dheI veshur me shkëlqim kristal nga jashtë.

Zinxhiri i varur i çantës në dispozicion me çanta.

Emiratet e Bashkuara Arabe

malachiteuae.ae 

SHBA-uk-Europe-Kanada-Irlandë-Australi

Dorëzim falas për vlerën e porosisë më shumë se 100 $

Vend   Order më pak se 99 $
SHBA I lirë 14$ 3-5 ditë pune
Britani e Madhe I lirë 16 $ 3-5 ditë pune
Evropa (BE) I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Kanada I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Australi I lirë
Irlandë I lirë 18 $ 3-5 ditë pune

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

 Pjesa tjetër e botës Llogaritni në faqen e arkëtimit

Dorëzimi falas për vlerën e porosisë më shumë se 200 $

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni


Shikuar së fundmi