Red silky Kaftan butterfly style
Red silky Kaftan butterfly style
Red silky Kaftan butterfly style
Red silky Kaftan butterfly style
Red silky Kaftan butterfly style

Red silky Kaftan butterfly style

MF36505202

Çmim i rregullt$125.00
/
Taksa e përfshirë. Transportim llogaritur në arkë.

Size
  • Stok i ulët - 10 Artikujt e mbetur
  • Inventari në rrugë

The Arabic dress features a silky kaftan butterfly style with an eye-catching shine and sparkles. Made from high-quality materials, this dress is both elegant and comfortable. Perfect for formal occasions and events, it adds a touch of glamour and sophistication to any outfit.

  • Made of the 100% satin.
  • Models are wearing size-free.
  • Muted red satin.
  • Arabic style.
  • Belt on the waist.
  • Machine Wash 30°
  • Made in Dubai UAE.

Emiratet e Bashkuara Arabe

malachiteuae.ae 

SHBA-uk-Europe-Kanada-Irlandë-Australi

Dorëzim falas për vlerën e porosisë më shumë se 100 $

Vend   Order më pak se 99 $
SHBA I lirë 14$ 3-5 ditë pune
Britani e Madhe I lirë 16 $ 3-5 ditë pune
Evropa (BE) I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Kanada I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Australi I lirë
Irlandë I lirë 18 $ 3-5 ditë pune

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

 Pjesa tjetër e botës Llogaritni në faqen e arkëtimit

Dorëzimi falas për vlerën e porosisë më shumë se 200 $

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni


Shikuar së fundmi