Risi Saray / Dress Long Black Silky
Risi Saray / Dress Long Black Silky
Risi Saray / Dress Long Black Silky
Risi Saray / Dress Long Black Silky
Risi Saray / Dress Long Black Silky
Risi Saray / Dress Long Black Silky
Risi Saray / Dress Long Black Silky

Risi Saray / Dress Long Black Silky

Çmimi i rregullt $95.00
/
Taksa e përfshirë. Transporti detar llogaritur në arkë.

Vetem 5 artikuj në dispozicion!

Risi Saray / Dress Long Black Silky

Veshja e gjatë me rrip në bel, loos vishen, stil oriental modern shumë të rehatshme

 • E bërë nga mëndafshi më i butë peruan saten
 • Dritë dhe konform
 • Saray Design
 • Modelet janë të veshur me madhësi m
 • Rrip në bel
 • Pëlhurë: 100% saten
 • Larje makine 30°
 • Bërë në Dubai Emiratet e Bashkuara Arabe
 • Nëse keni nevojë për madhësi të veçantë të personalizimit, lidheni me ne.

  Miratim Transporti falas 1-2 ditë

  Gcc  Transporti falas 1-3 ditë

  SHBA - UK - Bashkimi Evropian - Kanada - Australi :

  Anijeve të Lirë për çdo urdhër mbi 100 $ 3-5 ditë pune

  Çdo porosi më poshtë se 100 $ ne do të ngarkojmë 10 $ 3-5 ditë pune

  Shqipëria - Kosovë - Maqedonia e Veriut :

  Anijeve të Lirë për çdo urdhër 1-3 ditë pune nëse kemi stokun në degë (Tiranë)

  Transporti falas për çdo urdhër mbi 100 $ 5-7 ditë pune (anijet nga Dubai)

  Çdo porosi më poshtë se 100 $ ne do të ngarkojmë 10 $ 5-7 ditë pune (anijet nga Dubai)

   Pjesa tjetër e botës llogaritet në faqen e arkës    

  Pse na zgjodhe neve?

  Klient i kënaqur

  Në malakite misionin më impotent it'klienti kënaq, për këtë ne zgjodhëm për produktet tona materialet më të cilësisë së lartë dhe të rrjedhim me klientin pas lindjes për të marrë kënaqësinë e tij .

  Moda malakite

  Kjo histori jonë

  Dëshmitë

  Fustan mahnitës , rehat dhe stil ju rekomandoj për çdo grua's e dua modën

  Riselda Sejdija

  Kur gjuha e trupit flet më shumë se 1001 fjalë .. por nëse unë ju pyes për veshjen mund të gjeni fjalët për të përshkruar sa e bukur është?

  Emri i autorit