Risi Desert Shirt/Black | Malachite.uae.
Risi Desert Shirt/Black | Malachite.uae.
Risi Desert Shirt/Black | Malachite.uae.
Risi Desert Shirt/Black | Malachite.uae.
Risi Desert Shirt/Black | Malachite.uae.
Risi Desert Shirt/Black | Malachite.uae.
Risi Desert Shirt/Black | Malachite.uae.
Risi Desert Shirt/Black | Malachite.uae.
Risi Desert Shirt/Black | Malachite.uae.
Këmishë e shkretëtirës/e zezë

Këmishë e shkretëtirës/e zezë

F101200

Çmim i rregullt$115.00
/
Taksa e përfshirë. Transportim llogaritur në arkë.

madhësi
Titulli
  • Stok i ulët - 3 Artikujt e mbetur
  • Inventari në rrugë
këmishë e shkretë me klas
Stili i ri i këmishës së bukur të kombinuar nga shkretëtira e Dubai, shumë e ftohtë dhe e butë
Mund të jetë veshje zyrtare ose e rastësishme
  • E bërë nga mëndafshi më i butë i satenit peruan.
  • Modelet kanë veshur këmishë me madhësi m.
  • Dizajni i shkretëtirës.
  • Larja e makinës 30 °
  • Bërë në Dubai Emiratet e Bashkuara Arabe.
  • Nëse keni nevojë për madhësi të veçantë të personalizimit, ju lutemi lidheni me ne.

Emiratet e Bashkuara Arabe

malachiteuae.ae 

SHBA-uk-Europe-Kanada-Irlandë-Australi

Dorëzim falas për vlerën e porosisë më shumë se 100 $

Vend   Order më pak se 99 $
SHBA I lirë 14$ 3-5 ditë pune
Britani e Madhe I lirë 16 $ 3-5 ditë pune
Evropa (BE) I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Kanada I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Australi I lirë
Irlandë I lirë 18 $ 3-5 ditë pune

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

 Pjesa tjetër e botës Llogaritni në faqen e arkëtimit

Dorëzimi falas për vlerën e porosisë më shumë se 200 $

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni


Shikuar së fundmi