Risi Saray /Long dress silky | Malachite.uae.
Risi Sarai /fustan i Gjatë silky
Risi Saray /Long dress silky | Malachite.uae.
Risi Saray /Long dress silky | Malachite.uae.
Risi Saray /Long dress silky | Malachite.uae.
Risi Saray /Long dress silky | Malachite.uae.
Risi Saray /Long dress silky | Malachite.uae.
Risi Saray /Long dress silky | Malachite.uae.
Risi Saray /Long dress silky | Malachite.uae.
Risi Saray /Long dress silky | Malachite.uae.
Risi Saray /Long dress silky | Malachite.uae.
Risi Saray /Long dress silky | Malachite.uae.
Risi Saray /Long dress silky | Malachite.uae.
Risi Saray /Long dress silky | Malachite.uae.
Risi Saray /Long dress silky | Malachite.uae.
Risi Saray /Long dress silky | Malachite.uae.
Risi Saray /Long dress silky | Malachite.uae.

Risi Sarai /fustan i Gjatë silky

Regular price$120.00
/
Tax included. Shipping calculated at checkout.

madhësi
 • Stok i ulët - 4 Artikujt e mbetur
 • Inventory on the way

Risi Sarai /fustan i Gjatë silky

Veshje e gjatë me rrip në bel, me veshje të lirshme, stil modern Oriental shumë të rehatshme

 • Nga mëndafshi Më i butë Peruvian.
 • Dritë dhe e rehatshme
 • Projektim sarai
 • Modelet kanë masën M
 • Rrip në bel
 • Pëlhura: 100% satin
 • Lavazhi 30°
 • Prodhuar në Dubai UAE
 • Nëse keni nevojë për madhësi Të Veçantë ju lutem lidheni me ne.

  Emiratet e Bashkuara Arabe

  malachiteuae.ae 

  SHBA-uk-Europe-Kanada-Irlandë-Australi

  Dorëzim falas për vlerën e porosisë më shumë se 100 $

  Vend   Order më pak se 99 $
  SHBA I lirë 14$ 3-5 ditë pune
  Britani e Madhe I lirë 16 $ 3-5 ditë pune
  Evropa (BE) I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
  Kanada I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
  Australi I lirë
  Irlandë I lirë 18 $ 3-5 ditë pune

  Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

   Pjesa tjetër e botës Llogaritni në faqen e arkëtimit

  Dorëzimi falas për vlerën e porosisë më shumë se 200 $

  Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  PSE NA ZGJODHET NE?

  Klienti i kënaq

  Në Malakite misioni më i pafuqishëm është i kënaqur klienti, sepse ne kemi zgjedhur për produktet tona materialet me cilësi më të lartë dhe të rrjedhë me klientin pas dorëzimit për të marrë kënaqësinë e tij.


  Recently viewed