Mëndafshi kimono qielli blu
Mëndafshi kimono qielli blu
Mëndafshi kimono qielli blu
Mëndafshi kimono qielli blu
Mëndafshi kimono qielli blu

Mëndafshi kimono qielli blu

FA101600

Çmim i rregullt$119.00
/
Taksa e përfshirë. Transportim llogaritur në arkë.

Madhësi
Ngjyrë
Material
 • Stok i ulët - 10 Artikujt e mbetur
 • Inventari në rrugë

Mëndafshi kimono qielli blu

Kimono e gjatë mëndafshi me mëngë të gjata me rrip në bel, pëlhurë mëndafshi të shtypura blu dhe të bardhë, pëlhurë të butë dhe veshje të rehatshme

Madhësia e lirë, mund të përshtatet me madhësinë S-M-L-XL

 • I bërë nga mëndafshi më i butë i satenit peruan
 • E lehtë dhe e konformueshme
 • Modelet kanë veshur madhësinë e madhësisë së lirë
 • Rrip në bel
 • Qafa e rrumbullakët e stilit të qafës V Qafa
 • Pëlhurë: 100% saten
 • Larja e makinës 30°
 • Bërë në Dubai Emiratet e Bashkuara Arabe
 • Nëse keni nevojë për madhësi të veçantë të personalizimit, ju lutemi lidheni me ne.

Emiratet e Bashkuara Arabe

malachiteuae.ae 

SHBA-uk-Europe-Kanada-Irlandë-Australi

Dorëzim falas për vlerën e porosisë më shumë se 100 $

Vend   Order më pak se 99 $
SHBA I lirë 14$ 3-5 ditë pune
Britani e Madhe I lirë 16 $ 3-5 ditë pune
Evropa (BE) I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Kanada I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Australi I lirë
Irlandë I lirë 18 $ 3-5 ditë pune

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

 Pjesa tjetër e botës Llogaritni në faqen e arkëtimit

Dorëzimi falas për vlerën e porosisë më shumë se 200 $

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni


Shikuar së fundmi