Tunic Dress Jacquard Tiger | Malachite.uae.
Tunic Dress Jacquard Tiger | Malachite.uae.
Tunic Dress Jacquard Tiger | Malachite.uae.
Tunic Dress Jacquard Tiger | Malachite.uae.
Tunic Dress Jacquard Tiger | Malachite.uae.
Tunic Dress Jacquard Tiger | Malachite.uae.

Fustan Tunik Zhakard Tigër

FA101606

Çmim i rregullt$95.00
/
Taksa e përfshirë. Transportim llogaritur në arkë.

madhësi
 • Stok i ulët - 5 Artikujt e mbetur
 • Inventari në rrugë

Tunic Dress Jacquard Tiger

Stili i humbjes së fustanit tunik, fustani tunik me qime në qafë, stili i ri veshja tunikës

 • Bërë nga mëndafshi saten më i butë peruan dhe byrynxhyk
 • I lehtë dhe i përshtatshëm
 • Dizajni i Tigrit të Jacquard dhe shkëlqim në qafë
 • Veshje plazhi, veshje nate, veshje rastësore
 • Stili i qafës raundi V Qafa
 • Modeli i veshur me madhësi M-L
 • Pëlhurë: 40% Saten, 60% Viscose
 • Larje makinerish 30 *
 • Prodhuar në Dubai Emiratet e Bashkuara Arabe

Emiratet e Bashkuara Arabe

malachiteuae.ae 

SHBA-uk-Europe-Kanada-Irlandë-Australi

Dorëzim falas për vlerën e porosisë më shumë se 100 $

Vend   Order më pak se 99 $
SHBA I lirë 14$ 3-5 ditë pune
Britani e Madhe I lirë 16 $ 3-5 ditë pune
Evropa (BE) I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Kanada I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Australi I lirë
Irlandë I lirë 18 $ 3-5 ditë pune

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

 Pjesa tjetër e botës Llogaritni në faqen e arkëtimit

Dorëzimi falas për vlerën e porosisë më shumë se 200 $

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni


Shikuar së fundmi